Jump to content
IGNORED

NBA 2018/19


theanswer

Recommended Posts

nemam pojma, znam da su mnogi pokusavali da ga potpisu, ne znam sa kim je zavrsio na kraju. u ovom slucaju ne znas da li je luda sreca ili pametno palniranje. 

Link to comment
  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    526

  • б1lme3

    523

  • Amos

    512

  • 1n54jd3r

    300

Top Posters In This Topic

Posted Images

Divac iskoristio 40-ti pik, a prvi Sacramentov na drafu, na igraca koji nebi ni bio draftovan i kojeg su mogli dovesti poslije drafta bez problema :D  Posle toga je sve zacinio sa Marinkovicem...  

Link to comment
3 hours ago, Host said:

Golden State je trejdovao za 39. pik da bi draftovali Smailagica jer je Sacramento imao 40. pik, a mi 41. 

 

Reddish, Nassir, Bol Bol, svi su otisli dosta nize nego sto je bilo projektovano. Nisam pratio kombine, sta se tacno tu desilo?

 

 

Na kombini ništa. A ovako na workoutima pojma nemam, jedva da sam i draft ispratio, tj nisam ga ni ispratio. 

Link to comment
15 minutes ago, J.R. Cash said:

Koliko su zamorni ovi Divac je retard, Marinkovic nije kosarkas postovi.

 

Isto kao i ljudi koji zamorno etiketiraju sto je zamorno i lazno interpretiraju ono sto je napisano.  

Link to comment
3 hours ago, theanswer said:

 

Na kombini ništa. A ovako na workoutima pojma nemam, jedva da sam i draft ispratio, tj nisam ga ni ispratio. 

 

Solidan workout

 

 

Link to comment

Bol Bol ce biti igracina ako bude bio zdrav. Zajedno sa Porter Jr, Denveru bi bilo najbolje da kes tresne na inversiciju u medicinski tim :D

Link to comment
9 hours ago, Micko8 said:

Smailagic draftovan od  strane GS,  mozda i dobije neke minute ove sezone.

ko sve tokom sezone prodje pod kosem gsw zasto da ne

 

u cemu je fora sa kanadom?

imaju vise igraca u ligi nego ikad, a ove godine cak 6 draftovanih, od toga 4 u prvom krugu

Link to comment
6 minutes ago, Micko8 said:

Meni uopste ne  izgleda  kao nesto specijalno,ajde daj boze da dobiju dostojnu izmenu za Jokica.

 

Sa tim dimenzijama i šutom teško da može biti "specijalniji" nego što već jeste.

Link to comment
  • teacher locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...