Jump to content
IGNORED

NBA 2018/19


theanswer

Recommended Posts

4 hours ago, Joe D said:

ne citam ja domace medije

Pa kada su objavljivali vest  o nasim kandidatima, pisali su da su se svi povukli ne spomenuvsi Smailagica, toliko o profesionalnosti. Sto se tice  americkih medija, pa nece sigurno pisati o njemu , igracu koji je kandidat za drugu rundu drafta, plus je  strani igrac koji nije igrao ni NCAA kosarku, totalno im je nepoznat kao sto je bio i Jokic . Radio je draftexpress neke analize o njemu  i jos nekoliko lokalnih clanaka  gde je igrao prosle sezone i to je to.

Edited by Micko8
Link to comment
  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    526

  • б1lme3

    523

  • Amos

    512

  • 1n54jd3r

    300

Top Posters In This Topic

Posted Images

10 hours ago, Mos said:

Mislim da bi Adams bio dobar fit u Kingsima, mlad (25 godina), jak kao konj, u napadu ne smeta, u odbrani odlican. Samo da ne daju Oklahomi pikove i nekog iz core seta igraca. 

 

Za dve godine ko zna sta ce da bude i u sta ce da izrastu Fox i Bagley. 

Meni ovo bas bode oci kada je u pitanju on, uvek se to naglasava a   non stop ga  pune protivnicki centri.

Edited by Micko8
Link to comment

Covington bi bio sjajan dodatak timu. Ne znam kako teče oporavak nakon operacije kolena, to može biti mina. Koliko bih voleo da NOP klikne, dovedu nekoliko pravih pojačanja, Zion potvrdi da je zverina kakva od Lebrona nije viđena a da klinčadija koju je LAL dao doživi renesansu :) I onda da pljasnu Lebronove anđele u prvom kolu PO, sledeće godine recimo :)

A gledam sad Kliperse, kako im se očistio cap za sledeću sezonu: Gortat, Chandler, Green, Temple, Teo, Ajinca... samo tu je oko 54 milona dolara. Jedva čekam da vidim šta će da urade...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment

:D Adams da je u bilo kakvoj situaciji ili grupi ljudi ce uvijek izgledati kao jedan od najstarijih. 

 

Gotivan lik ali nikad mi nije bio jasan hype oko njega. 

Link to comment
2 hours ago, MangupIzCivilstva said:

Nema spora da je bolji i konzitentniji od WCS, ali da li je to vrijedno kojih $15m do $20m vise po sezoni? Statisticki gledano su to negdje Adams ima 2 poena, jedan skok i pola blokade vise od WCS, ali isto tako je provodio 5 minuta vise na parketu. 

 

Vlade ce vjerovatno imati tezak posao da ubedi top slobodne igrace da igraju u Sacramentu, ali sa druge strane ima ogromni salary space, moze traziti salary dump tradove, i ima brdo pikova u naredne 3 godine (kojih 10 draft pikova) tako da itekako ima prostora za manevar.  

 

Vili je rupa, gde nije vredno. Imao bi Adams mnogo bolju statistiku (na papiru) da ne igra pored WB-a.

Link to comment
3 hours ago, levi said:

Adams 25 godina jbt

 

odista, jas mislio da ima preko 30 ladjare, kad ono ni i skolu nije isao™, poceo sa 19 igrati nba.. 

 

evolution of khal drogosh:fantom:

spacer.png

 

Link to comment
4 hours ago, Mos said:

Naravno da je vredno, to je Sacramento u koji niko vredan nece da dodje sa 60 slobodnih miliona u capu. Adams je dobar igrac, jos bolji saigrac i neko ko bi se uklopio automatski. Bolje da ga Vlade uhvati dok ne baci pare na neku budalastinu od ugovora da popuni prostor. WCS moze da nastavi da pravi sesire u Oklahomi. 

+1

Link to comment

Jbg oslobodili cap space, niko očigledno nije hteo TJ-a zarad davanja nekog asseta. Zvuči nadrealno ali tako je, dečko je mlad, 18 ppg prošle sezone, nema ni prejak ugovor. Odbrana nula doduse...

Inace:

Link to comment

Fin posao radi Atlanta, uzece Huntera i sad imaju svoje mlado jezgro sa Youngom i Collinsom.

 

Pelikani se dave u asetima, ne znam sta bi im falilo da su uzeli Garlanda sa 4. pozicije al’ ajde. Kurci se Grifin.

Edited by Mos
Link to comment
  • teacher locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...