Jump to content
IGNORED

NBA 2018/19


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    526

  • б1lme3

    523

  • Amos

    512

  • 1n54jd3r

    300

Top Posters In This Topic

Posted Images

3 hours ago, Grandilof said:

 

Prica se da je kupio kucu u Torontu, sto ne mora nista da znaci, jelte. Takodje moze i on kao KD da potpisuje one 1+1 ako mu se nesto ne svidi. 

 

Bio bi lud da ode posle prstena. A za kucu, neki od torontskih magnata mu je nudio vilu kao poklon ako odluci da potpise nov ugovor. S tim sto ne znam koliko je to dozvoljeno po NBA pravilima.

Link to comment
4 minutes ago, goofs said:

 

Bio bi lud da ode posle prstena. A za kucu, neki od torontskih magnata mu je nudio vilu kao poklon ako odluci da potpise nov ugovor. S tim sto ne znam koliko je to dozvoljeno po NBA pravilima.

 

Ne, nego da je on sam bas uzeo nesto i to skorije. Doduse secam se i januaru da su pricali da platio boga kucu u Cali-ju. :D

 

https://bleacherreport.com/articles/2839270-report-kawhi-leonard-has-purchased-a-property-in-toronto-ahead-of-free-agency

Link to comment
17 minutes ago, ToniAdams said:

Al cekaj, kako ono beše, jači su bez Duranta?

 

Zanimljiviji za gledanje, ne jači.

 

Da ne ureknemo, vraćala se ala već sa 3-1. Boardman mora biti isplaćen u 5. utakmici.

Link to comment

hoće sad šampion da ide kod Trumpa na prijem, ili kod kraljice babe, šta? madi ni ovi drugi ne bi išli kod Trumpa svejedno, u tom smislu najbolje moguće finale koje je moglo da se isprojektuje

 

 

Edited by levi
Link to comment
  • teacher locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...