Jump to content
IGNORED

NBA 2018/19


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    526

  • б1lme3

    523

  • Amos

    512

  • 1n54jd3r

    300

Top Posters In This Topic

Posted Images

16 hours ago, Mos said:

Nego, ste citali ovo?

 

http://www.espn.com/nba/story/_/id/26821790/lakers-20-failed-reboot-nba-crown-jewel

 

Vlasnica, Crvjezik riba iz senke, iskompleksirana braća, best frend menadzer i 1 eks zvezda, raspad sistema i Pelinka koji laze da je Kobi vecerao sa mrtvim Hit Ledzerom :D :isuse:

Zanimljiv tekst. Inače bih ga svrstao u kategoriju and I was like and she was like, da nije ovako bitna tema :D

 

Meni je zabavan ovaj deo. Medžikov sense of entitlement.

 

Quote

 

Johnson also said he believed the New Orleans Pelicans operated in bad faith during negotiations for Davis. "We knew that basically at the end of the day, what happened, happened," he said.

Said one Lakers front-office staffer: "What wasn't in good faith? We proposed something and they turned it down. It's very arrogant on our part."

 

 

Link to comment

Jebi ga, Lejkersi su storied franchise, Pelikanima bi valjda trebalo da bude čast što se interesuju za njihovog igrača. :P

Link to comment
Drejk je dealbreaker, a Kalenić sa Pinka ili onaj Sir Oliver sa Farme su Ok? :fantom:
Manji dealbreakeri od Kristijana :fantom:

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Link to comment

KD nece igrati sledeca dva meca...verovatno navija za Toronto u ta dva pa kad se vrati da bude heroj...a ako izgube bice "jbg veliki deficit smo imali kad nisam igrao"

Link to comment
4 hours ago, nisam ja said:

Bog će pomoći kavaju da uzme prsten. 

 

Misliš kao nagradu što je sabotirao svoj tim prošle godine? 

Link to comment

Ne. Očigledno da to nije bio njegov tim. Nije ni ovaj, makar sudeći po vapajima nakon trejda, ali avaj gle de ih je odveo. 

Ja referišem na njegove izjave nakon izbacivanja file onom trojkom. 

Malo mi je razvodnjeno ovo finale. 

Link to comment
  • teacher locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...