Jump to content
IGNORED

NBA 2018/19


theanswer

Recommended Posts

Wiki kaze da su dinastija :)

 

Doduse po wikiju su i Lejkersi sa Shaqom bili dinastija iako su trajali samo 3-4 godine, cak i Dankanovi Spursi koji traju 15-20 godina, kroz koje se provuklo 30+ igraca i koji nikada nisu odbranili titulu (iako imaju veliki naklon zbog drugih stvari, naravno).

 

Meni to malo glupo, ja bih to ogranicio ili na obaveza 3peat ili na recimo 5 titula u 10 godina.

Link to comment
  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    526

  • б1lme3

    523

  • Amos

    512

  • 1n54jd3r

    300

Top Posters In This Topic

Posted Images

Superstar koji je lice fransize, 10+ godina PO ucesca i 3+ titula u tom periodu recimo. Svi ovi timovi ispunjavaju kriterijume. Lakersi Shaq-a i Kobe-a jesu nesto krace trajali, ali je Kobe nastavio niz tako da bih ih komotno uvrstio. GSW ako nisu vec dinastija, bice za par godina sigurno. 

Link to comment
1 minute ago, goofs said:

Wiki kaze da su dinastija :)

 

Doduse po wikiju su i Lejkersi sa Shaqom bili dinastija iako su trajali samo 3-4 godine, cak i Dankanovi Spursi koji traju 15-20 godina, kroz koje se provuklo 30+ igraca i koji nikada nisu odbranili titulu (iako imaju veliki naklon zbog drugih stvari, naravno).

 

Meni to malo glupo, ja bih to ogranicio ili na obaveza 3peat ili na recimo 5 titula u 10 godina.

opet ponavljam mozda preterujem ali dinastija mi je cikago. oni su bili najvisi uzor. bez ozbiljne zamerke osim sto je jordan potapsao po straznjici brajona rasela. ili medjikovi lejkersi. shoetime! pat rajli kao novi tip trenera a ovamo boston seltixi. rivali po meri.

to sad ne vidim

a pbg123. jednostavno neki put lakse da zvrljam npr neku hrvatsku rec jer je kraca ili da ne mislim kako se speluje neko ime a i oshishao sam se danas pa mi otisla pamet sa kosom :D

Link to comment

Ma jbg bradilko, to je klasican "zal za mladosti/detinjstvom"

Kao sto uostalom sam kazes

 

Imaju 5finala i 3ili4 titule za poslednjih 5 godina, to je surova dominacija

Plus oni suludi skorovi u regularnom

Link to comment

Čitao sam. U suštini validacija svega onoga što smo već znali u vezi Lebrona i Rič Pola. Treneri znaju da Pol pokušava da im namesti otkaz, igraču znaju da ovaj pokušava da ih trejduje. Jedino što se nije znalo je da je ovaj ladno prišao Silveru i žalio se na Voltona. Mediji to slabo pokrivaju jer jebiga Lebron. 

Link to comment
Just now, Peter Fan said:

Koji je bio omjer u regularnoj sezoni?

 

2-0 za toronto, jednu nije Kawhi igrao, jednu valjda KD. Napred Raptorsi.

Link to comment
1 minute ago, Grandilof said:

 

2-0 za toronto, jednu nije Kawhi igrao, jednu valjda KDNapred Raptorsi.

Hvala, +1 za Toronto.

Edited by Peter Fan
,
Link to comment
  • teacher locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...