Jump to content
IGNORED

NBA 2018/19


theanswer

Recommended Posts

3 minutes ago, 189- said:

 

ne zezaj nema sta da trazi u prvoj ekipi, cak bih imao igrace pre njega za drugu postavu. takodje ni green ni leonard nisu zasluzili da budu izglasani uopste. 

 

Brt ako je bledsoe bolji defanzivac od njega..

Link to comment
  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    526

  • б1lme3

    523

  • Amos

    512

  • 1n54jd3r

    300

Top Posters In This Topic

Posted Images

9 hours ago, theanswer said:

 

Brt ako je bledsoe bolji defanzivac od njega..

pa bio je bolji ove sezone. licno stavio bih holidaya u prvu ekipu.

Link to comment
42 minutes ago, 1n54jd3r said:

nevezano za desavanja u doigravanju...kako bi Drejmond dobro legao Denveru uko se rastanu sa Milsaparom

Bi!

Inace dobar basket jeleni i kanadjani...

Link to comment
8 hours ago, Have_Fun said:

nije losa epizoda :)

 

Zaboravih da okacim prekljuce, a hteo sam posebno zbog jedne recenice - “The Truth... oh, the guy worse than Dwyane Wade.” :lolol:

Link to comment

Sve je završeno rezulatskim debaklom slavne franšize, Medžik Džonson se povukao sa mesta predsednika, a potom je vlasnica Džini Bas sa preostalim saradnicima odlučila da smeni trenera Luka Voltona i postavi Frenka Fogela.

"Prema onome što sam saznao, Lebron je već ušao u proces 'regrutacije'. Čuo sam da je bio u kontaktu sa Kavajom Lenardom, čuo sam da je bio u kontaktu sa Džimijem Batlerom... Ne znam da li su se dopisivali, čuli telefonom ili išli na večeru, ali suština je da Lebron čini sve kako bi se nadoknadili propusti Lejkersa iz prethodnog perioda", rekao je Vindhorst sa mreže ESPN.

Biće zanimljivo videti kako će izgledati NBA liga posle leta koje će veliki broj zvezda dočekati kao potpun ili delimično slobodni agenti. Dovoljno je pored Lenarda i Batlera nabrojati imena: Kevin Durent, Kajri Irving, Kemba Voker, Klej Tompson, Danđelo Rasel, Tobajas Heris, Kristaps Porzingis, Kris Midlton, Nikola Vučević, Demarkus Kazins, Džulijus Rendl, Al Horford, Mark Gasol, Bojan Bogdanović, Bruk Lopez, Deandre Džordan, Malkom Brogdon, Nikola Mirotić, Goran Dragić, Dani Grin, Džej-Džej Redik, Harison Barns, Markus Moris, Tadijus Jang, Rudi Gej, Riki Rubio i Derik Rouz.

Kada su Denver Nagetsi u pitanju, oni su navodno "nanišanili" Bogdanovića i Herisa.

 

Evo malo od nasih "novinara" kad ste se vec svi ucutali o zanimljivim temama... Nego koga Vlade moze realno da juri od nabrojanih...?

Link to comment

nadam se da lenard nije toliko lud da ode u lejkerse (osim ako lebron ne ode :D )

koji ce mu to kurac u zivotu

covek je ako ne najbolji, a ono medju tri najbolja igraca lige, zasto bi zaboga isao u lebronov tim

vise smisla ima da lebron povuce veze i trejduje sebe u toronto ne bi li mu lenard doneo jos koju titulu, a i nekako mu na istoku bolje ide :fantom:

Link to comment
  • teacher locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...