Jump to content
theanswer

NBA 2018/19

Recommended Posts

Mindaugas Žukauskas

Bezobrazno. Nije imao prava da postigne koš iz ove pozicije :ziga:

Grandilof
2 minutes ago, omiljeni said:

Gledam sad draft order i vidim da je pola tih pickova trejdovano jos 2015, a ima i nekoliko pickova druge runde koji su trejdovani cak i 2014 lol
Sjebana liga skroz

Imas i sada za 2022. i 2023. implikacija za prvu rundu, a ako dobro cuh mislim da ima nesto i 2025. za drugu rundu. :D

Micko8

Mislim da ce Zion biti veliki bust , od njega se ocekuje da bude novi Lebron a ja ga takvog uopste ne vidim.

MiddleClass
20 minutes ago, Host said:

Jel bilo ovo?

Sjajno! :)

Mil@n
43 minutes ago, Host said:

Jel bilo ovo?

Ako zbog ovog snimka ne poverujem da bog postoji neću ni zbog čega...

Čoveče, iz ovog ugla, toliki luk, da nema table od koje bi se lopta odbila i smirila i tako obruč da je smiri i da na kraju uđe... Nevera jebena.

Edited by Mil@n

Moća
Mislim da ce Zion biti veliki bust , od njega se ocekuje da bude novi Lebron a ja ga takvog uopste ne vidim.
On je pre novi Barkli nego Lebron.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Ivo Petović

Ali, zašto je Simmons bio na Kavaiju za poslednji šut? Zar nije logično da bude Butler? Simmons je odustao nakon dve sekunde i trčkarao za njim, čim se Embiid pojavio. I inače ima tendenciju da se pretvori u posmatrača u odbrani.

Ivo Petović

Ali, koliko je dobra ova Simmonsova (Billa) reakcija na lutriju. Porastao je u mojim očima onoliko. Čovek je genuine fan. Znači, bukvalno nije mogao da funkcioniše dok nije video da Zion neće u Lakerse :D

Ovako bih i ja reagovao (pre 15 godina) da npr Grobari uzmu Borišu Simanića.

theanswer

Kakav početak Toronta.. Lauri skida lopte u napadu, odbrana perfektna. 

Ljudi nešto kažu za Hardena, koliko samo Janis pravi koraka koje mu ne sviraju... Na svu svoju atletičnost čoveku daju još po 2 koraka prednosti

Edited by theanswer

Host

Nije stvar u odbrani nego u napadu. Sve pogadjaju za sada pa su Bucksi naterani da napadaju postavljenu odbranu. 

Raptorsi su odlicno postavili napad. Umesto stupidnih suteva sa poludistance cepaju trojke jer je Milwaukee jedna od losijih ekipa u odbrani spoljne linije.

Mos
1 hour ago, Ivo Petović said:

Ali, koliko je dobra ova Simmonsova (Billa) reakcija na lutriju. Porastao je u mojim očima onoliko. Čovek je genuine fan. Znači, bukvalno nije mogao da funkcioniše dok nije video da Zion neće u Lakerse :D

Bill Simmons je ubedljivo najveci car medju podcasterima. Uz to iskusna stara kuka, generalno njegovi stavovi o politici, pop kulturi, ljudims (npr. podcast o Majkl Dzekson dokumentarcu) tacno pokazuju da je iz nekog drugog vremena. Za razliku od ovog danasnjeg special snowflakes klikbejt zgrazavanje sranja.

Host

Dajte link za taj podcast. Odavno sam prestao da citam sta se pise o NBA, ali Simmonsovi dnevnici sa drafta su uvek bili odlicno napisani.

theanswer

Nije pod, bio je twitter live al nebitno