Jump to content
IGNORED

NBA 2018/19


theanswer

Recommended Posts

Pa ne znam da li je steta. Portland ima bedan  pristup od poluvremena trece utakmice,  ovo sto rade u odbrani nocas  je sramota.

Link to comment
  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    526

  • б1lme3

    523

  • Amos

    512

  • 1n54jd3r

    300

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ma meni zbog zanimljivosti, opet ce usrati sada. Ovo pred poluvreme mi slika cele serije sta rade idioti, umesto mogucih 11 razlike da su drzali loptu do kraja, clear path i trojka Stepha i 4 razlike.

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Link to comment

Primili su 8 poena za 30 sekundi, dozvolili su da Steph u ritmu udje u dve trojke slicno kao u prvoj utakmici. Ne postoji fokus u odbrani, ne prepoznaju situacije koje bi dosad trebalo da budu automatizovane (Steph postavi blokadu za McKinniea, dvojica Blazersa odu na ovog drugog). Prejadno defanzivno poluvreme Portlanda i ponovo propustena sansa.

Link to comment

Denver bi otkinuo barem jednu pobedu ali jebi ga kad su cokovali u sedmoj utakmici polufinala .

Edited by Micko8
Link to comment

Denver bi prosao Portland da su bolja ekipa od njih. Nisu oni jos za taj stadijum, kao sto niko nikad nije ni bio u svom prvom izletu u plejof.

Link to comment

Ma gde bi im Denver uzeo partiju, nemojte se zajebavati. GSW igra kao otpusteni slivnik posle 3 godine bez Duranta, Klej covek progledao. 

Edited by Mos
Link to comment
  • teacher locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...