Jump to content
IGNORED

NBA 2018/19


theanswer

Recommended Posts

CJ je promasio sve na kraju, desava se. Najveci sut je bila otvorena trojka na plus 5, to je bila utakmica. Ali sve je okrenuo mentol Kanter. Pokrenuo je lavinu potpuno imbecilnim autlet pasom Aminuu.

 

Jos jednom hvala ligi i Stottsu sto su Blazersi imali jednu sansu za brejk umesto dve.

Link to comment
  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    526

  • б1lme3

    523

  • Amos

    512

  • 1n54jd3r

    300

Top Posters In This Topic

Posted Images

8 hours ago, spaceploitator said:

Huanco uspesno operisan, neka core povreda je bila u pitanju...Zato je izgleda bio onako los u drugom delu sezone.

Ne znam sta je sa Denverom i tim povredama 'jezgra', bar 3-4 igraca je imalo povrede u tom delu ove sezone

jebote, ovo ne kapiram, sto ga nisu operisali u toku sezone kad su videli da ne moze da igra. 

Link to comment

Mislim naa sulud raspored u kom jedna ekipa ulazi u finale konferencije bez vremena za trening i pripremu prve utakmice. Verovatno zbog toga (mada mu se to desavalo i ranije)  Stotts se u prvoj utakmici drzao svoje osnovne odbrane od pika i blokada od lopte, sto je protiv ovih samoubistvo. Da ne ulazimo u to koliko je Portland bio mentalno spreman da se posiba sa Warriorsima dva dana posle pobede u sedmoj utakmici na strani.

 

Videlo se nocas kako to drugacije izgleda kad obe ekipe mogu da se spreme. Plan igre je bio savrsen. Nisu mi se dopala neka prilagodjavanja tokom utakmice i postava na samom kraju, ali da je CJ pogodio trecinu svojih suteva u cetvrtoj, Portland bi ugrabio brejk i ovo bi bila skroz drugacija serija.

Link to comment

Stvar je u tome da je raspored bespotrebno bas toliko zgusnut. Ne vidim koja je razlika da li finalna serija startuje 1. juna ili 30. maja, a ovako si dobio utakmicu finala konferencije u kojoj jedna ekipa tumara po parketu ne znajuci gde tera.

 

 

Link to comment

Covek koji je onoliko preplatio jednog Bartona i treba da ode  iz kluba. Jokic  mu otvorio sva vrata  , ni on nije znao kakvog  je igraca pronasao u drugoj rundi, cista sreca. Rekao bih da je to vise zasluga Karnisovasa.

Edited by Micko8
Link to comment
  • teacher locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...