Jump to content
IGNORED

NBA 2018/19


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    526

  • б1lme3

    523

  • Amos

    512

  • 1n54jd3r

    300

Top Posters In This Topic

Posted Images

Boze Denvera, prebacis na nesto drugo u fazonu dobro +20 je, slucajno bacis pogled 15 minuta kasnije, ovi na 2 razlike na minut do kraja, jos imali sut za nereseno.

Link to comment

Vucevic :hail:

 

Nego...kad hvatam linkove uzivo lako je da izaberem home ili away komentatore..a sad kad bih da pogledam snimak, na oba sajta koja ja imam a to su hd replay su Dalasovi...i sta sad, pomogne neko?

Link to comment

I dalje mislim da bi Malone trebao da odmara Jokica (a mozda cak i Mareja) u Hjustonu. Imaju tri back-to-backa u sledecih 9 utakmica, cetiri poraza manje od Hjustona a ova dvojica su juce u drugom poluvremenu izgledali kao crknuti konji. Da ne pominjem potencijalne povrede poput Nurkiceve, pu pu, daleko bilo. Treba nam zdrav da igra za reprezentaciju glasa za Vucica na izborima ove godine.  

Link to comment

Da, Denver ima paklen raspored 5 utakmica u gostima protiv Hjustona, Oklahome, Goldena, Portlanda i Utaha. Igraju još doma protiv Spursa i Portlanda. Povreda Nurkića im je donekle olakšala te 2 utakmice protiv Porlanda.

Link to comment

Jedini koga Malone treba da odmori je Barton. Po mogucstvu do kraja sezone. Razumem ja da nije lako dobiti dva deteta u deset dana, ali covek im se sistematski userava u igru.

 

Sinoc sam uzeo da gledam Houston i Buckse i morao sam da promenim posle prve cetvrtine. Kako je ono nakazna kosarka na obe strane, sunce ti jebem. 

Edited by Joe D
Link to comment
7 hours ago, Zed said:

Da, Denver ima paklen raspored 5 utakmica u gostima protiv Hjustona, Oklahome, Goldena, Portlanda i Utaha. Igraju još doma protiv Spursa i Portlanda. Povreda Nurkića im je donekle olakšala te 2 utakmice protiv Porlanda.

Denveru je raspored zasran nenormalno, i to ne zbog protivnika.

 

Gledajuci i 4 tekme koje su odigrane, Denver u poslednje 3 nedelje, tj 21 dan, igra 13 tekmi, od cega 8 u gostima. 4x imaju b2b. Nemaju dva dana odmora nijednom i samo jednom 2 tekme u nizu igraju kuci(od cega je prva b2b). Znaci u 3 nedelje, ljudi su non stop na putu, jer i tekme sto igraju kuci su "igraju u gostima, dopuju kuci, odigraju tekmu, idu na sledece gostovanje"

 

I sve to na samom kraju sezone, nakon 70 odiranih tekmi... Ko god ovo da je pravio nije normalan

Link to comment

Vlade cita PPP :fantom:

 

Ne znam bas za ovu cifru sto pominju, 25mil mi se cini previse, mada s druge strane nema puno centara na trzistu a teba im ko leba. A i niko od ovih superzvezda nece u Sakramento, tako da im dzaba prostor u kepu.

Link to comment
  • teacher locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...