Jump to content
IGNORED

NBA 2018/19


theanswer

Recommended Posts

Just now, Djolle said:

 

Ni ja ne vidim kako možeš da se digneš na šut pravilnije od onog... 

 

Nisu u pravu za cilindar, to je opšti princip, nije samo za block/charge. Grudi se granica cilindra sa prednje strane, ako su recimo ruke spuštene tako da izlaze iz cilindra, za kontakt je odgovoran igrač odbrane. Isto bi trabalo da važi i za bradu. Ali za neke brade izgleda važe druga pravila... 

 

E jbg pa tako da ne dohvatiš laktom protivničkog igrača. Ne piše nigde da Derozan mora da šutira iz one pozicije. 

Link to comment
  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    526

  • б1lme3

    523

  • Amos

    512

  • 1n54jd3r

    300

Top Posters In This Topic

Posted Images

9 minutes ago, theanswer said:

 

E jbg pa tako da ne dohvatiš laktom protivničkog igrača. Ne piše nigde da Derozan mora da šutira iz one pozicije. 

 

Pa sad da li je lakat odgovoran ili brada, o tome diskutujemo. Ja bih rekao da je brada van cilindra i da je ona odgovorna.

Link to comment

Bjelica 17 skokova, Koli Stajn bez ijednog. Hild oborio Pedjin rekord po broju trojki u jednoj sezoni, pogodio 7 kom jutros, a Barns koji je definitivno sve bolji i bolji 5 kom..

Bogdan se raspada, ne znam koja je muka...

Link to comment
10 hours ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

Bjelica 17 skokova, Koli Stajn bez ijednog. Hild oborio Pedjin rekord po broju trojki u jednoj sezoni, pogodio 7 kom jutros, a Barns koji je definitivno sve bolji i bolji 5 kom..

Bogdan se raspada, ne znam koja je muka...

 

Drugi Bogdanović zato uvija Denver u prvom poluvremenu, sve je pogodio... 

Link to comment
  • teacher locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...