Jump to content
IGNORED

NBA 2018/19


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    526

  • б1lme3

    523

  • Amos

    512

  • 1n54jd3r

    300

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bas me pitao Freak, i ja ne ispravih gresku ovde (isao copy/paste sa twittera), da misli se na broj dana u toku sezone kada su imali ukupno negativan skor.

Link to comment

Šarlot je za Kembu trebao uzeti nešto dok je još mogao, dok je ovaj igrao kao lud na početku sezone. Još jedna promašena sezona za njih gde će završiti ispod plejof crte sa gubitničkim skorom a nedovoljno loši da bi uzeli top 5 pika. Fila im još sad došla bez Embida jer igraju sutra sa Bostonom. Lemb promašio zicer maltene za produžetak. Orlando još i možda ima neku šansu, mada rekao bih da Majami ulazi u plejof. 

Link to comment

Kingsi otvorili trecu sa 20-0. Ovo ce Netsima biti 4 poraz u nizu. Pocinje da im se klima PO mesto, a raspored im je masakr do kraja, u sred su niza od 7 gostovanja, a onda kuci Boston, Milwaukee, Toronto...

Link to comment
On 15.3.2019. at 14:52, precog said:

 

ne znam koji kurac se uopste trude otisla im ova sezona. bolje da parkiraju wcs i da igraju sa bagleyem i gillesom + da vade nekako bogdanovica i hielda iz kanala.

Edited by precog
Link to comment

Stavljaju ga u izlog! 

"Salu" na stranu, slazem se jbg

Nadam se da ce privoleti nekog solidnog centra tipa ovaj midlov zemo u medjosezoni i da je sledeca sezona njihova

Steta za po ove sezone, ali nije smak sveta

Napredak je vise nego ocigledan i nadam se da nece pribeci nekom besmislenom tumbanju

Link to comment

Tako bre barem jedna da se dobije protiv Bostona.

 

Spursi izgubise, jurise ali ne stigose. Wade imao locikavu utakmicu, ali im je dobi na kraju sa kosem i ukradenom. Dragic igra odlicno bas. 

Link to comment
  • teacher locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...