Jump to content
IGNORED

NBA 2018/19


theanswer

Recommended Posts

Jokara odigrao doktorski. Bilo kako bilo, djavolski tesko ce odbraniti drugo mesto na zapadu. Raspored im je pretezak i kada su u pitanju protivnici a ni sa back to back utakmicama ne stoje nasjajnije. Ne znam koliko u tom ritmu debeli moze da izdrzi po 35mpg...

Link to comment
  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    526

  • б1lme3

    523

  • Amos

    512

  • 1n54jd3r

    300

Top Posters In This Topic

Posted Images

Zato bi bilo odlicno da dobiju sve sada na ovoj turneji po istoku (Washington, NY, Indiana - kod kuce Detroit), onda ide zajeban back to back sa Hjustonom i OKC-om ali iskreno tu bih odmarao Jokica. Pokupio je svoj bonus od 450k sad, nek ode na neke burgere u Hjustonu :D 

 

 

Link to comment

Ako ostanu drugi onda ce imati prednost domaceg terena i u drugoj rundi (protiv Hou ili OKC najverovatnije)...ako padnu na 4. onda u drugoj rundi idu na GSW

 

A ako uz pomoc trikova i magija nekako preteknu GSW i budu prvi u regularnom delu, onda im to otvara vise no realne sanse da idu do finala konferencije...wishful thinking :)

Link to comment
1 hour ago, 1n54jd3r said:

Ako ostanu drugi onda ce imati prednost domaceg terena i u drugoj rundi (protiv Hou ili OKC najverovatnije)...ako padnu na 4. onda u drugoj rundi idu na GSW

 

A ako uz pomoc trikova i magija nekako preteknu GSW i budu prvi u regularnom delu, onda im to otvara vise no realne sanse da idu do finala konferencije...wishful thinking :)

 

Denver ispada u prvom kolu plejofa sa koje god pozicije krenuo u njega. Mmw

Link to comment
20 minutes ago, MiddleClass said:

 

Denver ispada u prvom kolu plejofa sa koje god pozicije krenuo u njega. Mmw

kad si tako siguran a ti uplati kladionicu i uzmi pare ;)

Link to comment
9 hours ago, 1n54jd3r said:

Jokara odigrao doktorski. Bilo kako bilo, djavolski tesko ce odbraniti drugo mesto na zapadu. Raspored im je pretezak i kada su u pitanju protivnici a ni sa back to back utakmicama ne stoje nasjajnije. Ne znam koliko u tom ritmu debeli moze da izdrzi po 35mpg...

 

3,5 utakmice prednosti u odnosu na hjuston bi ipak trebalo da budu dovoljno, pogotovo što ne vidim razlog zbog čega bi hjuston jurio 2. mesto. biti drugi ili treći nije neka razlika, prednost domaćeg terena jeste možda najbitnija za denver zbog nadmorske visine ali generalno ne znači mnogo. a što se protivnika u prvoj rundi tiče, to je skroz nepredvidivo u ovom trenutku. 

Link to comment

Bio bi mi Jokara drag i da nije binSr, koliko im se svako drugo večere pokenja u te "athletic freaks" priče, jebo ih Zion u dupe sve, lijepo je vidjeti da neko ide i uspijeva na osjećaj i kapiranje igre. Opet, to što je Vučićevac ne pomaže baš u voljenju istog :D

 

Naravno, ne potcjenjujem njegovu spremnost, jbt, s kakvim se mrcinama on rve po 30 minuta za veče, ruke su mu redovno plave. Da se može bez ikakvog tijela i spreme, igrali bi neki drugi majstori i znalci tamo, neki i s ovih prostora i nama dragi :fantom:

Link to comment

Dobro, ovo su dva klasicna degenerika Steven A. Smith tipa na lokalu, ali svaka cast svakome ko je 2015. znao da ce Jokic postati ovo sto je danas. Verovatno ni u Miskovim najsladjim mokrim snovima nije bilo ovako. :D 

Link to comment
11 minutes ago, Mos said:

Dobro, ovo su dva klasicna degenerika Steven A. Smith tipa na lokalu, ali svaka cast svakome ko je 2015. znao da ce Jokic postati ovo sto je danas. Verovatno ni u Miskovim najsladjim mokrim snovima nije bilo ovako. :D 

 

Dobro, ovo je već posle prve sezone, znači 2016. 

Link to comment

Days with losing streak last 22 years :

 

Spurs  65
Rockets  1,007
Mavericks  1,028
Trail Blazers  1,044
Jazz  1,101

 

Mislim znam da nisu gubili, ali opet kako dobro izgleda ova lista. :D

Link to comment

Malo je lose formulisano ovo "losing streak", mislim da je to stats za ukupan skor u ligaskom delu, a ne streak random broja utakmica.

 

Ali da, fascinantna statistika, Popovicevu facu nalepiti na logo NBA lige. Tacno im je 97ma poslednja gubitnicka sezona kad je Admiral bio povredjen, dogodine na draftu su uzeli Dankana a prvo sledecu (onu lokaut) bili sampioni. I nisu propustili plejof od tada. A Greg je dosao u klub 96te.

Link to comment
  • teacher locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...