Jump to content
IGNORED

NBA 2018/19


theanswer

Recommended Posts

18 minutes ago, Host said:

Odigrao je odlicno poslednje dve, ali nisam bas ubedjen kako ce igrati kad ga Houston stavi u konstantnu pnr vrtesku u PO.

 

Gledam 80% tekmi, srecom jer mi posao dozvoljava

Svaku je odigrao sjajno. Poenta je u tome sto im ni ne treba, a ostali su bezali od njega kao da je gubav

Edit: brisite ovo pre

Edited by Giggsy
Link to comment
  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    526

  • б1lme3

    523

  • Amos

    512

  • 1n54jd3r

    300

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ma jesu klinac bezali, nego bi on trazio 25+ milki od nekoga i visegodisnji ugovor, a izlazio iz teske povrede. Pa se on presabrao i potipsao za Warriorse gde je win win situacija. Ovima odgovara za male pare takav igrac, ima vremena da se oporavi i da ga cekaju za PO, a njemu kao usputna stanica da se povrati (gde ces bolje mesto od najbolje ekipe lige) i gde ga nece pozurivati, uzme verovatno titulu i onda pojuri ugovor. Mislim ok posteno, ali ta prica da su bezali od njega mi je glupa.

Edited by Grandilof
Link to comment
14 hours ago, Grandilof said:

Ma jesu klinac bezali, nego bi on trazio 25+ milki od nekoga i visegodisnji ugovor, a izlazio iz teske povrede. Pa se on presabrao i potipsao za Warriorse gde je win win situacija. Ovima odgovara za male pare takav igrac, ima vremena da se oporavi i da ga cekaju za PO, a njemu kao usputna stanica da se povrati (gde ces bolje mesto od najbolje ekipe lige) i gde ga nece pozurivati, uzme verovatno titulu i onda pojuri ugovor. Mislim ok posteno, ali ta prica da su bezali od njega mi je glupa.

 

Pa dobro, mozda nije pravi izraz bezali, ali ocigledno je prevazisao te povrede (barem tako deluje) i igra kao da nista nije bilo, a GSW kao da nije dovoljno jak pa im jos i on trebao.

Kao sto si rekao ispala win-win situacija zasad

Link to comment

Nema vece jebene spanske serije od NBA. Ajzea ponovo u igri zato sto se igra u Bostonu. Covek bukvalno stoji sa strane u odbrani u gleda u loptu kako leti oko njega. 

Link to comment

Nemoj tako, sutnuo je barem jedno dvaput.

Oba promasio naravno

Jokara zato ide na double-double u prvom poluvremenu.

Edited by Giggsy
Link to comment

Splash brothers najgore sutersko poluvreme ikad (i to jedna od pogodjenih je jedna sa svoje trojke otprilike Stepha). Osecam da ce sad ubiti boga u Spursima. :dry:

Link to comment

Fenomenalno su odigrali poslednju cetvrtinu svi. Bilo je par pogubljenih napada ali su odbranu stegli da ne verujes da je Denver u pitanju :D Craig mnogo bitan igrac

Link to comment

Odlicna tekma Spursa, sa pobedom Miami-ja u Oklahomi prestigli OKC, a sada GSW i Denver dele prvo mesto, mada su im rasporedi dijametralno suprotni po tezini do kraja.

Link to comment
  • teacher locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...