Jump to content
IGNORED

NBA 2018/19


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    526

  • б1lme3

    523

  • Amos

    512

  • 1n54jd3r

    300

Top Posters In This Topic

Posted Images

jbg

izgubise kingsi na svoju glupost/neiskustvo, mada najvise trenerov poraz

preterano guranje barnsa, zaboravljanje bjelice iako je bio dobar i generalno lose rasporedjivanje deonica igraca

 

ali pokazuju kingsi opet da imaju sasvim solidan kvalitet, krajnje sam subjektivan, ali nekako su mi mnogo vise oni za po , nego muceni lejkersi

Link to comment

boban nastavlja sa dobrim nastupima

filin 6ti covek! :D

 

sale bez, gledam im sastav, jeste da su skupili brutalnu prvu petorku (deluje mi i fino uklopili), ali su mnogo dali za te trejdove pa sad imaju bas losu klupu, mozda i najveca razlika u kvalitetu prvih pet i ostatka ekipe u ligi

 

pretpostavljam da ce dovesti nekog veterana od ovih bez ugovora, da makar malo podignu kvalitet klupe

Link to comment

Ne mogu da se otmem utisku da je prelomno bilo onih 2-3 promasenih zicera u istom napadu tj kontri Barnsa, i onda u rekontri trojka A.Tomasa...i ode sve na drugu stranu. Mada poginuli su Kingsi junacki, nisu vise samo simpaticni, sad pokazuju i da imaju odredjeni kvalitet. Ne znam samo zasto je dat Sampert za Burksa, bila bi ekipa jos bolja, dovoljan je bio samo trejd sa Mevsima..

Link to comment
5 hours ago, pbg12345 said:

boban nastavlja sa dobrim nastupima

filin 6ti covek! :D

 

sale bez, gledam im sastav, jeste da su skupili brutalnu prvu petorku (deluje mi i fino uklopili), ali su mnogo dali za te trejdove pa sad imaju bas losu klupu, mozda i najveca razlika u kvalitetu prvih pet i ostatka ekipe u ligi

 

pretpostavljam da ce dovesti nekog veterana od ovih bez ugovora, da makar malo podignu kvalitet klupe

 

Imaju rotaciju od 10 igraca u kojoj su uvek bar 2 startera na parketu. 

Link to comment

secam se prosle sezone kaze lowe u podcastu da ga ne bi zacudilo da siakam u bliskoj buducnosti bude all-star...i eto...ako ode leonard (za njim i gasol), onda nije nemoguce.

Link to comment
27 minutes ago, theanswer said:

 

Imaju rotaciju od 10 igraca u kojoj su uvek bar 2 startera na parketu. 

pa jbg ne mogu im starteri igrati bas po 48 minuta, ali ko tamo (trenutno) ima kvalitet za ozbiljnu kosarku van startnih 5?

imaju nesto talenta, ali generalno im je jako los kvalitet van startnih 5

 

zato i mesaju tako petorke da odrze kakav takav kvalitet igre, kad bi uveli drugu petorku istovremeno na teren kao sto mnoge ekipe cesto rade bili bi evrokup nivo u tom trenutku

56 minutes ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

Ne mogu da se otmem utisku da je prelomno bilo onih 2-3 promasenih zicera u istom napadu tj kontri Barnsa, i onda u rekontri trojka A.Tomasa...i ode sve na drugu stranu. Mada poginuli su Kingsi junacki, nisu vise samo simpaticni, sad pokazuju i da imaju odredjeni kvalitet. Ne znam samo zasto je dat Sampert za Burksa, bila bi ekipa jos bolja, dovoljan je bio samo trejd sa Mevsima..

meni i dalje nije jasan taj trejd. boljeg igraca su zamenili losijim

jos kazu bio im bitan i za "svlacionicu", plus uigraniji sa ekipom, igra dobru odbranu sto je njima bilo jako bitno

a na istoj (vrlo slicnoj)  poziciji igra, dakle nisu nista ni u tom smislu dobili

potpuno nejasno

Link to comment
51 minutes ago, pbg12345 said:

pa jbg ne mogu im starteri igrati bas po 48 minuta, ali ko tamo (trenutno) ima kvalitet za ozbiljnu kosarku van startnih 5?

imaju nesto talenta, ali generalno im je jako los kvalitet van startnih 5

 

zato i mesaju tako petorke da odrze kakav takav kvalitet igre, kad bi uveli drugu petorku istovremeno na teren kao sto mnoge ekipe cesto rade bili bi evrokup nivo u tom trenutku

 

 

ne zajebavaj :D

 

ne igraju starteri 48min nego je poenta kad imaš 5 jakih igrača ko oni da nema apsolutno nikakve potrebe da ijedan minut na terenu odigraju bez svih njih istovremeno.. to je dokaz više za dubinu tima ne dokaz manje.. imaš timove koji imaju jednog ili dva allstara u petorci pa imaju šestog čoveka ili jaku klupu, ovi imaju 5 jakih startera, potpuno je logično da ne igraju svi uvek zajedno nego da im daju minute ovako

 

a u plejofu se generalno i skraćuje rotacija i povećavaju minuti za najbitnije igrače tako da eto i to

Edited by theanswer
Link to comment

jeste logicno da oni sa "jakih 5" i slabom klupom kombinuju to dvoje, ali zaista ne vidim kako je to dokaz dubine?

ne dubine u smislu da imaju vise od jednog ili dva igraca, nego dubine da imaju 8-10 igraca sposobnih izmedju ostalog da igraju i u tom po kad se po pravilu skracuju rotacije

ja samo ne vidim da oni van tih 5 imaju igrace za tu skracenu po rotaciju

 

*moguce da je doslo do zabune gore, ne kazem ja da oni trebaju igrati bez ikog iz 5, nego kazem sve i kad bi hteli nemaju prostor za to, jer je ostatak jednostavno preslab

Link to comment

Meni se svakako više sviđa kompletan roster npr. Bostona nego File, ali Boston ima svojih problema. Očigledno je Kajri baš mušičav, jeste igračina ali ja nikad ne bih oko njega gradio franšizu. Suviše je sklon povredama i lomovima, fizičke i mentalne prirode. A njušim da dosta ovih trzavica unutar Bostona imaju veze sa njim. 

Link to comment

sixersi nakon poraza od bostona ove sezone ima 1-7 protiv toronta, bostona i milwaukeeja. jbt nikad necu preazaliti sto se povredio oladipo, indiana bi bila mnogo jebena sa njim u playoffu a i bez njega odbijaju dumru. 

Link to comment
  • teacher locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...