Jump to content
IGNORED

NBA 2018/19


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    526

  • б1lme3

    523

  • Amos

    512

  • 1n54jd3r

    300

Top Posters In This Topic

Posted Images

sta se desava sa bostonom ove sezone? ocekivao sam da ce biti prvi na istoku glat i da ce se dobro posibati sa gsw

i dejvis iz no. kakva je to smradina ispao. sprda se sad, sprda se sa kolegama iz tima. sjebace i njima sezonu, citavom klubu. 

Edited by bradilko
Link to comment

pitanje je sta ce uopste ovakvi lejkersi u po sve i ako se dovuku do njega

nije da ce kinsi ili klipersi ili ko vec bude 8mi uraditi ista vise od eventualno jedne pobede, ali nekako iz perspektive kingsa je posle svih ovih godina i to dobar korak napred, sa druge strane lebron je imao neka malo drugacija ocekivanja od ciscenja u prvoj rundi cini mi se

45 minutes ago, Kurdy said:

https://www.boston.com/sports/boston-celtics/2019/02/10/marcus-morris-boston-celtics-calls-out-teammates-clippers izgleda mi da su zvezde hejvord i irving pokvarile hemiju, a meni žao rozira ,pokazao je u plejofu da može mnogo kao starter

 

ali kako će se hawksi zajebavat po istoku sledeće sezone sa jangom i kolinsom,istok by the way,polako uzima prevlast nad zapadom

 

daleko su oni jos od prevlasti, ali da napokon i tamo ima nekog kvaliteta i naznaka istog

naopako i da nije tako, posle svih ovih godina i svih pikova :D

 

 

samo sto i dalje ima i daleko vise bzvz timova

Link to comment
Samo 24 poena, malo je to druze :fantom:
 
Mislio sam tacno na momenat mog pisanja tokom gledanja meca

U trenutku kad sam pisao, zviznuo im je uzastopno 2 munjevite trojke i nakon toga imao snazan ulaz.. vezao 8pts sam pa su se odlepili na 10ak razlike

Sam ih je odvojio iako je bio egal, jedno vreme i u zaostatku

Ostatak meca su vozili na tom momentum talasu i zavrsili mec pobedom

Sent from my Redmi 3 using Tapatalk

Link to comment
  • teacher locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...