Jump to content
IGNORED

NBA 2018/19


theanswer

Recommended Posts

i plamli je dosta dobar veceras

 

inace levert se vratio

tri meseca odsustvovao, kako je delovalo u prvi mah, odlicno je prosao

 

sa njim kad bi ostao ovakav plasman nisu uopste bez sansi protiv indijane bez oladipa

samo tesko da ce indijana ostati treca do kraja

Link to comment
  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    526

  • б1lme3

    523

  • Amos

    512

  • 1n54jd3r

    300

Top Posters In This Topic

Posted Images

30 minutes ago, 1n54jd3r said:

Simons maltretira Dzamala kao siledzija iz srednje skole nekog pothranjenog strebera


A i Redik maltretira Bizlija

Gotivan mi je Malik.. ali mnoooogo toga mora da ispravi i nauci u defanzivi

Link to comment

Huanco muceni, cemu taj glupi faul jbt

btw Barton je toliko van ritma da ne moze da preuzme kontrolu ni nad drugom petorkom

edit: sad bacih pogled na statistiku, Vili blizu TD...koliko statistika i oko nisu ista stvar

Edited by 1n54jd3r
Link to comment
Just now, Giggsy said:

Plus banana Embilda. Gotovo je

raspadao se citav mec a onda u poslednjem minutu jump shot preko Jokare i brutalna banana (mislim da je Bizli krenuo na kucanje sa dve ruke) za pobedu

Link to comment

Jbg. 

 

Ok, znam da se na masnom vidi bolje nego na mišiću, ali ovaj strim večeras je bio neki UHD, gdje se baš dobro vidjelo kako izgledaju Jokićeve ruke, kao da ga biju onim palicama od ratana po nadlaktici. Sav je modar. 

 

Ne znam koji bi im protivnik valjao za prvo kolo PO, ali i tu da prođu, u dupe da se udaraju. Svaka čast skoru, ali meni Denver djeluje da je još uvijek daleko od ozbiljne best-of-7 košarke. 

Link to comment

Ma Denver ima super skor kada se uzme u obzir istorija povreda ove sezone...jako tesko je menjati koncepciju, uloge, taktiku, minute kada konstantno par igraca koji su bitan deo rotacije/petorke fale...svi iz petorke igraju 35+ minuta, to mora da ostavi posledice koje su vise no vidljive kada si na turneji

 

Mene brine kako ce da ukomponuju i nastimaju ekipu za PO...Milsap uvek unese nervozu kod Jokica kada treba ponovo da se uklapa iz povrede...Barton nije onaj Barton iz prosle sezone, Geri takodje zbog povreda nikako da dobaci do proslogodisnjeg nivoa...Jokara ih dobrano sve vuce na ledjima a za predobar skor su najzasluzniji Moris i Bizli koji imaju finu produkciju a nije da se od njih ocekivalo bilo sta

Edited by 1n54jd3r
Link to comment

Barns uleteo odmah u startnih 5...trebalo mu je podosta da se upise u strelce

 

Ni Bogi niti Beli nisu nesto suterski raspolozeni veceras...Majami konstantno u vodjstvu

Link to comment
  • teacher locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...