Jump to content
IGNORED

NBA 2018/19


theanswer

Recommended Posts

1 hour ago, Čutura said:

nije da je nurkara do sad pravio neku razliku

 

Ma nije uopste. Portland bi verovatno dobio cak i sa ispodprosecom igrom glavne trojke da Nurkic nije usao u probleme s faulovima.

 

Mada bi je i ovako uzeli boljom selekcijom suta i eventualnim odstupanjem/prilagodjavanjem od defanzivne strategije (koja racuna na procente) u poslednja dva minuta.

Edited by J.R. Cash
Link to comment
  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    526

  • б1lme3

    523

  • Amos

    512

  • 1n54jd3r

    300

Top Posters In This Topic

Posted Images

au jbt sta je ovo sto igraju lejkersi

jebes mi sve ako ih klivlend ne pusta, a oni muceni ne mogu kos pogoditi

ajde sto kad trojke sami sutiraju lopta se odbija kao kamen da bacaju nego i iz rekta tako isto

a kretnje u pozicionom napadu nidje veze

 

najjace je sto i iz nekih probijanja kao vracaju nazad na trojku a ocajno sutiraju

valjda najgora ekipa za 3 u ligi

 

jeste lebron lebron, ali ja ne vidim sta on moze sa ovim pacijentima uraditi

sakramento je za ove izmislio kosarku

 

ok i rondo fali, ali nije ni za ocekivati da on bude zdrav, plus odavno nije igrac koji pravi razliku

Link to comment
9 minutes ago, J.R. Cash said:

 

Ma nije uopste. Portland bi verovatno dobio cak i sa ispodprosecom igrom glavne trojke da Nurkic nije usao u probleme s faulovima.

 

Mada bi je i ovako uzeli boljom selekcijom suta i eventualnim odstupanjem/prilagodjavanjem od defanzivne strategije (koja racuna na procente) u poslednja dva minuta.

e jbg, ne pitaju se samo oni :D

na sta konkretno mislis ovo boldovano?

Link to comment

Mislim na odbranu pika. Ne mozes braniti u dropu kad se lomi utakmica. To znaci da Murray u ovom slucaju uvek ima otvoren pull up ili floater iz pika.

 

I pitao se Portland i te kako u ovoj utakmici, ali je Nurkic odlucio da je poslednjih 5 minuta pravo vreme da sutne dve duge dvojke i Dame je u mozda odlucujucem napadu sutnuo grozni step back za dva. Problem sa odlukama u utakmicama na jednu loptu se ponavlja citave sezone. Sutiraju se prve lopte, posle najvise jednog pasa, a najbolje suteve kreiraju kad udju u pik ili urucenje iz motion napada.

 

U svakom slucaju, jako dobra utakmica. Uzivanje je bilo gledati je. Dobro, do poslednja dva minuta.  Blazersi vec sutra u Sakramentu, sto ce biti klasican schedule loss. Kingsi ce ih pretrcati i oduvati.

Link to comment
2 hours ago, Djolle said:

Barton se trudio, ali ne daju Jokara i Marej. Kako ga je zagrlio debeli na kraju, u fazonu, dobro je da si ovo dao jer ja crkoh, ne mogu više... 

 

Stvarno je delovalo da je baldisao, a i kako ne bi. Ali uspeo je i tu da nekako ugura oba bacanja. 4/4 kad se lomilo

Link to comment

Цеде суву дреновину у Денверу. Доста утакмица од последњих двадесет су добили са малом разликом. Питање је дал ће имати снаге да пребаце у већу брзину кад дође плеј оф.

Link to comment

A nameran faul Grina pri sutu za tri poena nekog iz Dalasa , taman kad pomislis da si sve video u kosarci, vidis da ima i tri slobodna bacanja i lopta sa strane za tebe :D

Link to comment
1 hour ago, dekki said:

Цеде суву дреновину у Денверу. Доста утакмица од последњих двадесет су добили са малом разликом. Питање је дал ће имати снаге да пребаце у већу брзину кад дође плеј оф.

 

Ne treba zaboraviti da je sam plasman u plejof već priličan uspeh, budući da su godinama bez plejofa

Edited by Time Crisis
Link to comment
15 minutes ago, theanswer said:

Nestvarno igra Jokic. 

bas

milina ga je gledati kad je u ovoj meri fokusiran i "naprzen"

8 minutes ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

A nameran faul Grina pri sutu za tri poena nekog iz Dalasa , taman kad pomislis da si sve video u kosarci, vidis da ima i tri slobodna bacanja i lopta sa strane za tebe :D

grin mnogo jede govna

uklopio bi se u real/spaniju :fantom:

Link to comment
1 hour ago, Giggsy said:

Realno je da ce ih GSW odraditi u utorak, iako cu svakako jedva cekati tu tekmu

 

9/10 utakmica bi ih gsw dobio, nema to veze sa umorom.

Link to comment
5 hours ago, J.R. Cash said:

Mislim na odbranu pika. Ne mozes braniti u dropu kad se lomi utakmica. To znaci da Murray u ovom slucaju uvek ima otvoren pull up ili floater iz pika.

 

I pitao se Portland i te kako u ovoj utakmici, ali je Nurkic odlucio da je poslednjih 5 minuta pravo vreme da sutne dve duge dvojke i Dame je u mozda odlucujucem napadu sutnuo grozni step back za dva. Problem sa odlukama u utakmicama na jednu loptu se ponavlja citave sezone. Sutiraju se prve lopte, posle najvise jednog pasa, a najbolje suteve kreiraju kad udju u pik ili urucenje iz motion napada.

 

U svakom slucaju, jako dobra utakmica. Uzivanje je bilo gledati je. Dobro, do poslednja dva minuta.  Blazersi vec sutra u Sakramentu, sto ce biti klasican schedule loss. Kingsi ce ih pretrcati i oduvati.

aha, hvala na objasnjenju

 

naravno da se pitao portland, ali kazem pitao se i denver :D

 

npr bas ta dva suta nurkica koja pominjes pred kraj i meni su upala u oci i siguran sam da se denver isto tako "kockao sa njima"

ocigledno ispravno kalkulisuci da ce ovaj sutnuti i promasiti :D

 

 

iako bih voleo, nisam siguran da ce nocas biti kako najavljujes

na tabeli jesu svi u nekoliko pobeda, ali je razlika u kvalitetu ipak ocigledna

portland uz denver, oklahomu i gsw ipak spada u visu ligu, a sakramento ima ocajan skor protiv ekipa sa zapada, a posebno protiv ovih (naj)boljih

imaju dve pobede protiv oklahome od kojih je jedna na pocetku sezone dok su ovi bili u rasulu na letovanju i to je to protiv top ekipa

protiv ekipa koje su trenutno u 8 na zapadu skor 4-12

pored dve pomenute, dobili su jos sparse i lejkerse bez lebrona naravno

osim to na pocetku sezone protiv oklahome, ostale tri pobede protiv PO ekipa su kuci na jednu ili dve lopte i uz obavezno odlican sut za tri poena :D

usput kad vec pisem o tome, protiv istoka imaju odlicnih 10-3, ali opet sva tri poraza od prve tri ekipe istoka :D

imaju istina i jednu pobedu protiv indijane, naravno igrali su kuci, dobili poen razlike i odlicno sutirali za 3 :D

 

ukupno protiv ekipa u ligi koje imaju bolji skor od njih 6-17

protiv losijih 16-4

protiv 4 najbolje ekipe lige 0-7

 

dakle oni su bas onaj skolski primer ekipe koja dobija slabije od sebe, a gubi od jacih

Link to comment

Inace Vucevic opet jako dobar u Orlandu, nekako ga sve vise prizeljkujem u Sacramentu kao prvog centra od naredne sezone, mada ne znam koliko je realno..  Zanima me sta mislite o tome , koliko je realno..?

Link to comment

Neko strucniji ce mozda bolje objasniti, ali sa strane Sakramenta jeste realno u smislu da imaju novca da ga plate, a da li ga zele, ne znam, ja bih ga zeleo na njihovom mestu.


Sa strane Orlanda je vec tricky, najbolji im je igrac, ako mu ponude max ugovor malo ko ce moci to da matchuje. A da li mogu da mu ponude max ugovor, to nisam siguran, imaju neke bas gadne ugovore i za sledecu sezonu, tipa 16milki za 1 Mozgova.

Link to comment
  • teacher locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...