Jump to content
IGNORED

NBA 2018/19


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    526

  • б1lme3

    523

  • Amos

    512

  • 1n54jd3r

    300

Top Posters In This Topic

Posted Images

Griffin silovao kliperse spreda, otpozadi i tatrane. 

 

Balmerov dlan osto u zraku i beše neki bif sa beverlijem na kraju. 

 

A glupi sport klub prenosi memfis. 

 

 

Link to comment
6 hours ago, theanswer said:

neverovatno je kako koli stajn ne moze da zagradi i koliko jerger inisistira da ga igra zajedno sa dzajlsom cak i sad kad se begli vratio

 

dobija sarlot ovo

 

Stvarno je pitanje zasto im uopste i sekund daje zajedno?! Inace od pomenute dvojice Dzajls mnogo gledljiviji i korisniji, mora malo mase da nabaci i bice skroz korektan...

 

Odigrase Kingsi prilicno lose , ali nekako dobise, mislim da je na to uticalo i jer su prosle noci Hornetsi igrali u Portlandu.. Narednu im dolazI Portland, iz iste situacije i vecerasnjeg meca sa Denverom, trebalo bi da se iskoristi.

Link to comment
On 12.1.2019. at 13:24, levi said:

 

retka prilika da vidimo post iz 1986

 

iznenadićeš se kad premotaš unapred i vidiš ko je još igrao za Dalas 

 

 

 

Khm, 1986.g. je jedan white trash belac iz French Lika, Indiana uzeo treću MVP titulu u nizu. Loš primer :D

Link to comment

Fila protiv Njujorka utisci:

Simmons šutira bacanja kao Šek, Njujork je neviđen raspad, Nitilkina kao osmi pik sa drafta 2017. ni u drugoj sezoni ne opravdava visok pik i Pero Antić head coach Knicks-a :) Tolko mi je dosadno da ovo gledam, yep :D

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka

Link to comment

Valjda ce Knicksi puci sve do kraja i izvuci 1. pick da uzmu Ziona, potpisu Duranta i onda krece nova era. :lol: Brinu Cavaliersi samo, izgleda da su u zescem tank modu.

Link to comment
1 hour ago, Ivo Petović said:

 

Khm, 1986.g. je jedan white trash belac iz French Lika, Indiana uzeo treću MVP titulu u nizu. Loš primer :D

 

zakleo bih se da sam baš zato i uzeo 86 :sleep:

 

 tada je to bila tema u Nba - da li je razlog za  toliki hajp to što je belac, jer da je crn bio bi samo još jedan dobar igrač..

 

 

Edited by levi
Link to comment

dobra tekma dalas - gsw

nalozeni bivsi, sadasnji i buduci mvp da pokazu ko je najbolji :D

 

ali koliko se matori novicki ne uklapa u ovaj dalas :D

msm, ima on svoju ulogu, a i vole ga, ovacije ko putinu u bg, nego jbg, jedva se krece covek, a ovi lete po terenu

Link to comment

ahahaha

harden je upravo zavrsio utakmicu protiv orlanda sa sutem za 3 1-17 :Hail:

vodili su celu tekmu, usli i poslednjih nekoliko minuta sa +7 i onda u preostalom periodu orlando ubacivao a harden jos 4 puta sutnuo za 3 i promasio

pa sjajno :D

 

 

 

na drugoj strani upravo krenuo jokara protiv nurkare

ajmo debeli! :D

 

Link to comment
2 minutes ago, Mos said:

A ne, ne, necu ja ovaj masakr nocas gledati. Ne znam kad je sledeca veca pauza u rasporedu ali definitivno im treba odmor, energija u potpunom kurcu.

mislis na denver?

 

 

hteo napraviti sprdnju na ime somborskog kosarkaskog kluba, ali se ne mogu setiti imena :isuse:

a gledao ih u mostongi pre 30 godina 

 

Edited by pbg12345
Link to comment

nba fanatici se u sitne sate rasirili diljem foruma a nijedan slovo da napise o ovom obracunu laznih mvp-eva :fantom:

za to vreme pravi mvp objasnjava neke stvari

ajde sto ih je natrpao, nego je iskusno izbacio i nurkaru iz igre :D

 

Link to comment
  • teacher locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...