Jump to content
IGNORED

NBA 2018/19


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    526

  • б1lme3

    523

  • Amos

    512

  • 1n54jd3r

    300

Top Posters In This Topic

Posted Images

2 hours ago, ducca said:

Booker MVP, Sunsi 50+ pobeda :sleep:

 

navijace se sat na rano jutro. najzad opet jebeno ne skidam osmeh celo jutro zbog kosarke.

 

book, ariza i ayton odlicni, uz jacksona i warrena koji su sasuli 6 trojki zajedno...

 

meni ovo mnogo gotivna ekipa, bice uzbudljivo da se prati kako kosarkaski odrastaju uz kokoskova.

Link to comment

Ayton je brutalan jbt. 70% FG,a slično je meščini šutirao i u predsezoni. Samo malo aktivniji kad bi bio u odbrani. I još pride 6 asistencija.:ohmy:

Što moćni Riversara zadrža Bobija na 17,18 minuta?:isuse: Nisam gledao, al deluje da su ih ubijali sa njim na parketu...A plus mu je konkurencija Starac Fočo od 100 leta...

Link to comment

Bukvalno Denver okrenuo kada je Bobi izašao. Dosta dobro je pokrivao reket, kažem to jer se obično kuka na njegov učinak u odbrani i kako je to razlog što ne igra više.

Link to comment

srbi odlicni nocas

bjelica lagano najbolji igrac kingsa

steta sto ne dobija vise loptu i sto mu saigraci nisu (kosarkaski) inteligentniji da u potpunosti ekipa koristi njegov kvalitet

u tom smislu, bice bolje kad se bogdan vrati, a i "govor tela", frizura! :D i najvaznije kvalitet kosarke pokazuju da je bjelica prilicno zagrizao i mogla bi ovo biti njegova sezona

boban kad je usao dao kos uz faul, a onda narednih najmanje 5 napada denver zavrsavao direktno ili indirektno preko njega, napravili nekih 10-0 za tih mozda 2 minuta. delovalo je kao da ce popiti klupu i da ce to biti to od njega nocas. medjutim nekako su odbranili naredna 2,3 napada, on nastavio da poentira obicno uz faulove napred, kasnije je bolje izgledalo i u odbrani, sve u svemu, odradio svoje minute u solidnom plusu za ekipu i po obicaju vec dao sumanuto mnogo poena, plus imao skokova za minute na terenu

mogla bi ovo biti njegova sezona :D

jokic klasika. sve ide preko njega, mada obicno u pocetnoj fazi napada. "niotkuda" skupi 20+ poena

mislim da nije ni blizu maksimuma, nego igra koliko treba.

definitivno je postao superstar. makar kod sudija, ima tretman kao harden i ekipa

uz njegovu gestikulaciju, kapiram da moze biti prilicno iritantno protivniku/protivnickim navijacima

ali ko ih jebe :D

definitivno deluje da je (i) ovo njegova sezona :fantom:

 

tea nema ni na klupi. povredjen nije. trejd se nije desio.

nadam se da ce ipak zavrsiti u sparsima/sansima

u tom slucaju, bice ovo njegova sezona :)

 

 

od ostalih utisaka, upada u oci nivo kurcobolje hardena i saigraca i kvalitet kosarke pistonsi-netsi

iz nekog razloga komentatori su hvalili vidjeno na toj utakmici, meni je delovalo kao eurocelendz nivo. fmp-mega je daleko zanimljivija/kvalitetnija kosarka od onog

 

us ogradu da skoro uopste nisam gledao indijana-memfis i niksi-atlanta, ovo ostalo sam zakacio koliko se moglo u preklopljenim terminima

Link to comment
  • Boban’s Career PER of 28.1 is #1 all-time, higher than Jordan’s career PER of 27.9
  • Boban’s career ORTG of 129 is #1 all-time, higher than Chris Paul’s 122.8
  • Boban’s career DRTG of 99.05 is the highest of any active player, #21 all time
  • Boban’s Win Shares per 48 is by far the highest of any player at .307. Jordan is second all-time at .250.
  • Boban’s career Offensive Rebound % is 16.8%, second all-time behind Dennis Rodman
  • Boban’s career Defensive Rebound % is 6th all-time at 32.8%
  • Boban’s career True Shooting % is the highest of all-time at .643. Cedric Maxwell is second at .629

#freeboban:fantom:

Link to comment
5 hours ago, Joe D said:

D'Aaron Fox ce biti igrac za pratiti ove sezone. 

Prelepa partija sinoć, brat ima zajebane handles. Šteta što nisu dobili sinoć, Juti je dugo trebalo da se sastavi.

5 hours ago, Sundance Kid said:

 

 

book, ariza i ayton odlicni, uz jacksona i warrena koji su sasuli 6 trojki zajedno...

 

meni ovo mnogo gotivna ekipa, bice uzbudljivo da se prati kako kosarkaski odrastaju uz kokoskova.

+1 phoenix deluje gotivno.

denver i clippers cripple fight. bobi drži obruč dok stoji na zemlji - priceless :D preterujete, plivao je u odbrani.

a.davis odlično odigrao protiv houstona.

doncic bio super u napadu al se ne snalazi u odbrani. solidna partija smitha.

vidim da je bamba bio dobar sinoc al nisam gledao hajlajtse.

zanima me kako ce izgledati toronto sa lenardom, ovo sinoc je delovalo obecavajuce.

 

Edited by maheem
Link to comment

New York se čini zanimljivo(za njihove standarde), još kad se vrati Porzingis... Atlanta s druge strane možda najgori tim u istoriji :D Pelikani skroz simpa, Pejton proigrao otkad je skinuo ono čudo s glave... da ne pričam da ga ne bih ni poznao da nije potpisan :)

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka

Link to comment
6 hours ago, Sundance Kid said:

 

navijace se sat na rano jutro. najzad opet jebeno ne skidam osmeh celo jutro zbog kosarke.

 

book, ariza i ayton odlicni, uz jacksona i warrena koji su sasuli 6 trojki zajedno...

 

meni ovo mnogo gotivna ekipa, bice uzbudljivo da se prati kako kosarkaski odrastaju uz kokoskova.


Ne znam da li sam te vec pitao, ali, kako ti se dopada Warren?

Meni je on uvek bio interesantan igrac, i krivo mi je sto kad god bi usao u formu i slozio par odlicnih utakmica, desila bi mu se neka cudna povreda ili je misteriozno dugo pauzirao van parketa (glavobolje/nesvestice ili tako nesto).

U predsezoni je ulazio s klupe, ali sam se nadao da ce tokom regularnog dela sezone ipak biti starter

Link to comment
25 minutes ago, Have_Fun said:


Ne znam da li sam te vec pitao, ali, kako ti se dopada Warren?

Meni je on uvek bio interesantan igrac, i krivo mi je sto kad god bi usao u formu i slozio par odlicnih utakmica, desila bi mu se neka cudna povreda ili je misteriozno dugo pauzirao van parketa (glavobolje/nesvestice ili tako nesto).

U predsezoni je ulazio s klupe, ali sam se nadao da ce tokom regularnog dela sezone ipak biti starter

 

mislim da jesi, pre jedno dve godine, haha.

 

oduvek sam gotivio warrena, kriminalno potcenjen igrac, i medju navijacima sunsa, a posebno sire... old skul krilo, trpac s poludistance u fazonu legendarnog bernarda kinga, igra s nevidjenom lakocom, uvek u ritmu utakmice, bez forsiranja... mane su mu slabija odbrana i to sto takav tip igraca nije na ceni trenutno... bitan igrac za phoenix, iako ulazi s klupe ima garantovanih 25-30 minuta po tekmi, a ako popravi sut za 3 ne bi me zacudilo da u startnoj petorci zameni andersona... na trojci su ipak ariza i josh jackson kompatibilniji s bookerom.

Link to comment
9 hours ago, Joe D said:

D'Aaron Fox ce biti igrac za pratiti ove sezone. 

 

Meni se ne svidja, fizikalije da, ali kosarkaski iq za pleja jako upitan...losa organizacija napada, preishitreni sutevi cak i za nba... sta znam, vreme radi za njega, ima savrsenu situaciju za napredovanje, videcemo..

Edited by Kec u Nisu ljudi kec uNisu
Link to comment
8 hours ago, arheolog1981 said:

New York se čini zanimljivo(za njihove standarde), još kad se vrati Porzingis... Atlanta s druge strane možda najgori tim u istoriji :D Pelikani skroz simpa, Pejton proigrao otkad je skinuo ono čudo s glave... da ne pričam da ga ne bih ni poznao da nije potpisan :)

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 

Atlanta je  nbdl nivo, kakvi crni niksi.

Link to comment
14 hours ago, Mil@n said:

Bukvalno Denver okrenuo kada je Bobi izašao. Dosta dobro je pokrivao reket, kažem to jer se obično kuka na njegov učinak u odbrani i kako je to razlog što ne igra više.

Bukvalno su se vratili u mec    kada je Marjanovic poceo da brlja na terenu.

Edited by Micko8
Link to comment
  • teacher locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...