Jump to content
IGNORED

NBA 2018/19


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    526

  • б1lme3

    523

  • Amos

    512

  • 1n54jd3r

    300

Top Posters In This Topic

Posted Images

On 13.10.2018. at 16:54, Calavera said:

heat produzio winslowa za 39 miliona na 3 godine, bacanje para kao takvo.

Pravda je spora ali dostižna. 

 

:jova:

Link to comment

Gledao meceve

Tatum je odigrao bogovski.
On i Embid su tokom leta imali zajedno neke treninge, cesto igrali 1 na 1, pa je bilo interesantno videti ih u direktnom duelu, kada je Tatum nakon par driblinga pogodio sut o tablu (ne znam bas da li je tako ciljao) preko Embida, a onda mu "dao pogled™".
Rozier je imao dobru minutazu, mozda moze biti kandidat za 6. coveka.
Finu klupu ima Boston.

Na Zapadu, GSW krenuo jako od samog starta. Napravili razliku. PG se ispromasivao za sve pare.
U 2. poluvremenu su Warriorsi stali a PG proigrao pa je bilo interesantno do kraja meca.
Curry je to resio sa 2+1 a zatim i Looney nakon sto je nekako, ne bas previse spretno, odigrao ledjima i ubacio loptu u kos (niti o tablu niti direktno, ali je nekako upala).
Curry odigrao sjajno, Klay imao cudne promasaje, Green jos nije u formi (nema kondicije izgleda), Iggy povredjen, KD dobar.
Na drugoj strani PG povukao u 2. poluvremenu, Adams igrao borbeno, mali Nemac je napravio sranje kad je frljnuo trojku i promasio sve sto se promasiti moze, a imali su nov napad i sansu da stignu GSW.

Link to comment

ja gledao veci deo boston fila i manji deo gsw oklahoma

utisci su mi da je boston dalje od file nego prosle sezone, odnosno da je razlika veca. ne vidim kako neko na istoku moze biti ispred bostona pred po.      60+ ce imati. njihova druga petorka je kvalitetnija od vecine prvih na istoku

a filadelfija iako anajtalentovanija ekipa, kao da nisu nista napredovali, cak i losije izgledaju

borice se za drugo mesto sa torontom i milvokijem, ali su isuvise slabi trenutno za boston

 

drugu utakmicu sam gledao samo prvo poluvreme i malo drugog

nista posebno se ne moze zakljuciti, osim onog poznatog da je gsw dovoljno kvalitetan da i na pola gasa dobije skoro sve ostale ekipe u regularnom delu

oklahoma previse osakacena da bi se nesto zakljucivalo, ako nista drugo odlazak karmela ce im biti od pomoci

nisam bas siguran kako ce se sreder uklopiti sa vestbrukom, ne deluju kao idealna kombinacija

mada zbog raspada ostalih, eto njih izvesno u 4 na zapadu

Link to comment
  • teacher locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...