Jump to content
IGNORED

NBA 2018/19


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    526

  • б1lme3

    523

  • Amos

    512

  • 1n54jd3r

    300

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cek Finiks sad kad uzeo prvog pika i top trenera otpusti GM-a :blink:


Ulaze u sezonu bez startnog pleja, to mu je bio glavni zadatak tokom FA i nije ga uradio kako treba, još je istovario kakvog-takvog Knighta koji je trebao početi sezonu na 1 kako su najavljivali. To je samo kulminacija, a pozadina je i 5 gubitničkih sezona, svaka gora od prethodne, potrošeni visoki pikovi na Lena, Bendera, Chrisa, jedino dobro što je uradio je Booker sa 13. i to mu je vrv i sačuvalo posao do sada. Prvi pik kao posledica tankovanja i Ayton kao no brainer teško da su njegova zasluga.

Inače Sarver je dijabola, aktivno je uključen u upravljanje ekipom, meša se i trenerima i teško da bi iko sa “imenom” bio raspoložen da saradjuje sa njim. Jones nema šta da izgubi, deluje kao logičan izbor u ovakvim okolnostima.

Link to comment

Da, taj PG u Finiksu je totalna misterija...imali su mogućnost da zadrže i Knighta i/ili Elfrida ( ok, nije neki izbor al ono...) a oni ostanu na kome? Onaj mlađani Francuz i Canan:Jova: i još onaj jedan koji je toliko dobar da mu ne niko ne zna ni ime...

Edited by Apollo Creed
Link to comment

a na kraju ce najvise zaliti za doncicem :fantom:

 

 

gledao malo nocas denver kliperse

najpre prespavao prvo, onda gledao deo drugog, pa se iznervirao sto ovaj ne vraca prvu postavu i otisao opet da spavam

za to vreme sto sam gledao od nasih igrao samo teo

definitivno mu nije mesto na parketu kad je tu vilijams. ms nista novo, ali eto

kako je ovaj izasao, tako je sve islo preko njega, imao par ok dodavanja, sut ga nije hteo

vidim bobiska opet dominirao, ali taj deo nisam zakacio

Link to comment
Da, taj PG u Finiksu je totalna misterija...imali su mogućnost da zadrže i Knighta i/ili Elfrida ( ok, nije neki izbor al ono...) a oni ostanu na kome? Onaj mlađani Francuz i Canan:Jova: i još onaj jedan koji je toliko dobar da mu ne niko ne zna ni ime...

 

Melton. Od njega će još i najpre biti nešto u godinama koje dolaze. Shaq Harison 4. koji je oproban na PG tokom predsezone.

 

Realno je tom zajebancijom oko pg ujeban Kokoškov, čovek kreira potpuno nov napadački sistem neznajući ko će mu biti organizator u sezoni, plus Booker na oporavku. Sarver bi morao da bude strpljiv i ove sezone ne bi li to sve zaživelo, trebaće prilično vremena da se dodje do ploda a potencijal postoji. Nadam se samo da Igor ne bude kolaterala u nekom momentu.

 

Link to comment
1 hour ago, Grandilof said:

Ne samo ove nego i prethodnih, ono imali su i Dragica, Bledsoea, Thomasa...

 

Prvu Hornačekovu sezonu, valjda '13.-'14. su imali Bledsoa, Dragića, IT-a i Ish Smith-a. Bili simpatičan tim, za malo da uđu u PO.

Link to comment
11 minutes ago, zorglub said:

Prvu Hornačekovu sezonu, valjda '13.-'14. su imali Bledsoa, Dragića, IT-a i Ish Smith-a. Bili simpatičan tim, za malo da uđu u PO.

 

'De ne znam, tamo negde na kraju sezone vezali 3 poraza ukljucujuci od Dallasa jedan, konkurenta za 8. mesto, ja cekao da vidim ko ce na Spurse. Tu i prethodne 2 sezone sam se ubio sa NBA. :D

Link to comment
8 hours ago, pbg12345 said:

a na kraju ce najvise zaliti za doncicem :fantom:

 

oce kurac.

 

doncic je opasan igrac naravno ali me uzasno nervira hype njegovih fanboyeva na netu... ono, izadje vest kako je ayton odlicno odigrao i komentari ispod: ali doncic kme kme kme... ogadice mi tog decka ni krivog ni duznog... sunsima ayton je fenomenalan, doncic ili on svakako ne bi pogresili, s tim sto bih i ja birao aytona u svakom slucaju.

 

6 hours ago, zorglub said:

 

Prvu Hornačekovu sezonu, valjda '13.-'14. su imali Bledsoa, Dragića, IT-a i Ish Smith-a. Bili simpatičan tim, za malo da uđu u PO.

 

dragic i bledsoe, s tim sto je ovaj drugi bio povredjen dobar deo sezone... IT je dosao sledeceg leta i upropastio atmosferu u ekipi, za sta krivim mcdonougha...

 

ryan mcd je uradio dve sjajne stvari za fransizu, a to su booker s 13. pozicije i to sto je ubedio ludog sarvera da krene u totalni rebuilding sto im je na kraju i donelo aytonaru.

Link to comment
  • teacher locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...