Jump to content
IGNORED

NBA 2018/19


theanswer

Recommended Posts

Како је замозатајан, Бјелица је направио одличну НБА каријеру. Не вјерујем да ће испасти скроз из ротације, али тешко да ће више бити стартер. 

Link to comment
  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    526

  • б1lme3

    523

  • Amos

    512

  • 1n54jd3r

    300

Top Posters In This Topic

Posted Images

Just now, Cane Vukic Prebranac said:

Како је замозатајан, Бјелица је направио одличну НБА каријеру. Не вјерујем да ће испасти скроз из ротације, али тешко да ће више бити стартер. 


Realno, ni ne zaslužuje.

Link to comment
2 minutes ago, Cane Vukic Prebranac said:

Како је замозатајан, Бјелица је направио одличну НБА каријеру. Не вјерујем да ће испасти скроз из ротације, али тешко да ће више бити стартер. 

Sta znaci taj izraz? :)

1 minute ago, Mil@n said:


Realno, ni ne zaslužuje.

Sta, da bude starter? Ma to je potpuno irelevantno, posebni u njegovom slucaju

Nek bude bagli, nikakav problem

 

Ali on mesta u ligi ima itekako, a u ovim kingsima je suludo ako ne igra 20+ minuta

Pisao sam i ja ovde da je bio u losijoj formi, ali on njima prosto timski previse znaci da bi ga izbacili iz rotacije

 

I nevezano samo sa tim, barns istina na malom uzorku igra previse. 

On od dolaska ima najvecu minutazu

Sjebace se jako ako u njemu vide lidera ekipe

To su badi, fox, bagli ide u tom smeru, a barns je tu da bude pomocno osoblje sa bogdanom, bjelicom, kolijem...

Link to comment

Gledao sam ja. Bas su ga unistili u pnr. Nije mogao da ostane na parketu, morao je mrtvi Amir da udje. 

 

Fila bez Embiida je teska kesa. Portland ih je oba puta oduvao s pola gasa.

Link to comment

bas mi drago zbog vucicevca.

 

drugi vucicevac skroman:

 

"O, da. Baš sam o tome pričao sa Timom Konelijem (predsednikom košarkaških operacija). Mogu da budem kao Tim Dankan, samo u Denveru. Tim Dankan Denver Nagetsa... Malo je smešno pričati o tome, ali mislim da može da postane realnost", rekao je Jokić. 

Link to comment

Зли језици би рекли да може да размишља о томе да једног дана буде као Тим Данкан, а не може о томе да на јесен заигра на Свјетском.

 

Зли језици, али не и ја. :fantom:

Link to comment
  • teacher locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...