Jump to content
theanswer

NBA 2018/19

Recommended Posts

Timmy

Cek, slusao si Pesica uzivo, al nisi siguran da je bio on :D

Кристофер Лумумбо

zeljko je ovojio El  rpve sezone kad su skratili na 24 sek, a osvojio je i EL sad kad se desila nova velika promena, da EL timovi imaju ritam utakmica skoro kao NBA timovi. zeljko je za koplje iznad svih. 

radisa

Jbg, nisu sjebali Zelimira, nego Božu, on ništa više nije osvojio, od kad su skratili vreme... 

Timmy, Joe,  'ajde malo o'ladite, koji vam je...

Borisha
Just now, Timmy said:

Cek, slusao si Pesica uzivo, al nisi siguran da je bio on :D

Neki seminar pre mnogo godina. Skoro sam siguran, al ne bih da lazem bez razloga. Ako ne on, onda Duda. Ono sto je sigurno Pesic, jeste da je ista prica bila i za Bodirogu...

levi

za početak Željko je ozbiljan fan NBA, pričao je sad na Areni kad je bio poslednji put da ne spava noću i da gleda i upija

Joe D
4 minutes ago, goofs said:

Kako si sve to isprojektovao iz one moje izjave nije mi jasno.

Nigde pomenuo nisam da iko brani cast kosarke niti bilo sta slicno, Zelimira sam pomenuo zato sto je poznat po tvrdoj i defanzivno orjentisanoj igri, ne voli ispucavanja i tokom karijere je uglavnom vodio ekipe na mali broj poena. Sto se sve kosi sa ovim sto trenutno gledamo u NBA.

Da se nadovezem na Mosov post - takodje mi se cini da nece, bar jos nekih 4-5 godina, jer forsirati takvu igru sa nevrhunskim suterima je samoubistvo, a vecina vrhunskih sutera je u NBA. Mozda tek iza toga kad skole pocnu da proizvode 3p oriented igrace.

nisam ja nista izvukao iz jedne recenice. to "sta bi zelimir rekao" je bezbroj puta ponovljen motiv ovih rasprava, nije vise ni bitno ko ga koristi i u kojoj prilici. covek igra ono sto je potrebno i najbolje sa onim sto ima. isto to radi MDA u Houstonu, samo je igra drugacija.

Redoran
1 hour ago, radisa said:

Timmy, Joe,  'ajde malo o'ladite, koji vam je...

Samo da ponovim Radišin apel i da napomenem da u slučaju kažnjavanja istorija neće početi od trenutka kada je nekom pukao živac pa je opsovao, već će se ići malkice unazad.