Jump to content
IGNORED

NBA 2018/19


theanswer

Recommended Posts

23 minutes ago, goofs said:

Sta mislite hoce li se festival trojki preseliti u Evropu ikada? Zelimir ima dumre.

 

Mislim da nece ako se nekim cudom ne pojavi igrac kao Stef i Klej. Ne pratim Evroligu pa ne znam, ko je trenutno najbolji trojkas i koji su procenti u pitanju? 

Link to comment
  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    526

  • б1lme3

    523

  • Amos

    512

  • 1n54jd3r

    300

Top Posters In This Topic

Posted Images

9 minutes ago, Joe D said:

Guduric na 57% i 2 sutnute trojke po mecu, Bertans 56% na 3 sutnute po mecu.

 

Skromno ali uspesno :D 

 

Bratina Harden muskih 13 pokusaja, ali zato Stef 12 za 46%  :mellow:

Link to comment
19 minutes ago, Joe D said:

Volim sto se ljudi uvek pozovu na Zelimira kad treba da se brane neke toboze vrednosti kosarkaske igre, kao da je on cuvar istih. Da je njemu potrebno da ekipa sutira 70 trojki da dodje do pobede, ekipa bi mu sutirala 70 trojki. Nije on ni blizu kosarkaski puritanac i konzerva koliko fanovi koji mu projektuju tu osobinu, zato je toliko i potrajao u vrhu.

 

sad kad sam to napisao - 70 jebenih trojki. kako?

 

Kako si sve to isprojektovao iz one moje izjave nije mi jasno.

 

Nigde pomenuo nisam da iko brani cast kosarke niti bilo sta slicno, Zelimira sam pomenuo zato sto je poznat po tvrdoj i defanzivno orjentisanoj igri, ne voli ispucavanja i tokom karijere je uglavnom vodio ekipe na mali broj poena. Sto se sve kosi sa ovim sto trenutno gledamo u NBA.

Da se nadovezem na Mosov post - takodje mi se cini da nece, bar jos nekih 4-5 godina, jer forsirati takvu igru sa nevrhunskim suterima je samoubistvo, a vecina vrhunskih sutera je u NBA. Mozda tek iza toga kad skole pocnu da proizvode 3p oriented igrace.

Link to comment
23 minutes ago, Joe D said:

Volim sto se ljudi uvek pozovu na Zelimira kad treba da se brane neke toboze vrednosti kosarkaske igre, kao da je on cuvar istih. Da je njemu potrebno da ekipa sutira 70 trojki da dodje do pobede, ekipa bi mu sutirala 70 trojki. Nije on ni blizu kosarkaski puritanac i konzerva koliko fanovi koji mu projektuju tu osobinu, zato je toliko i potrajao u vrhu.

 

sad kad sam to napisao - 70 jebenih trojki. kako?

Samo da podrzim ovo.

 

Slusao sam uzivo jednog naseg trenera (mislim Pesica) koji je objasnjavao da su svi evropski treneri jedva cekali skracenje vremena za napad jer Zeljko Obradovic onda nista nece moci da osvoji.

Link to comment

zeljko je ovojio El  rpve sezone kad su skratili na 24 sek, a osvojio je i EL sad kad se desila nova velika promena, da EL timovi imaju ritam utakmica skoro kao NBA timovi. zeljko je za koplje iznad svih. 

Link to comment
Just now, Timmy said:

Cek, slusao si Pesica uzivo, al nisi siguran da je bio on :D

Neki seminar pre mnogo godina. Skoro sam siguran, al ne bih da lazem bez razloga. Ako ne on, onda Duda. Ono sto je sigurno Pesic, jeste da je ista prica bila i za Bodirogu...

Link to comment
4 minutes ago, goofs said:

 

Kako si sve to isprojektovao iz one moje izjave nije mi jasno.

 

Nigde pomenuo nisam da iko brani cast kosarke niti bilo sta slicno, Zelimira sam pomenuo zato sto je poznat po tvrdoj i defanzivno orjentisanoj igri, ne voli ispucavanja i tokom karijere je uglavnom vodio ekipe na mali broj poena. Sto se sve kosi sa ovim sto trenutno gledamo u NBA.

Da se nadovezem na Mosov post - takodje mi se cini da nece, bar jos nekih 4-5 godina, jer forsirati takvu igru sa nevrhunskim suterima je samoubistvo, a vecina vrhunskih sutera je u NBA. Mozda tek iza toga kad skole pocnu da proizvode 3p oriented igrace.

nisam ja nista izvukao iz jedne recenice. to "sta bi zelimir rekao" je bezbroj puta ponovljen motiv ovih rasprava, nije vise ni bitno ko ga koristi i u kojoj prilici. covek igra ono sto je potrebno i najbolje sa onim sto ima. isto to radi MDA u Houstonu, samo je igra drugacija.

 

 

Link to comment
1 hour ago, radisa said:

Timmy, Joe,  'ajde malo o'ladite, koji vam je...

 

Samo da ponovim Radišin apel i da napomenem da u slučaju kažnjavanja istorija neće početi od trenutka kada je nekom pukao živac pa je opsovao, već će se ići malkice unazad.

Link to comment

Jedno od mojih retkih uspešnih predivađanja je ovaj pad Memfisa, nije da je bilo teško to očekivati. Sad treba gledati ko može pokupiti Gasola ili Konlija, tržište ne bi trebalo da bude preterano ludo za Gasolom, ali Konli može biti interesantan donekle. Mada je njegova plata pretežak problem. 

 

Klipersi bi mogli biti sledeća ekipa down the tube. U velikom su padu, Dok tvrdoglavo odbija da promeni jednu od najlošijih startnih petorki u ligi, Ejveri Bredli koji igra katastrofalno je sinoć počeo sa 3 od 3 za 3 i opet su izgubili 20 razlike kod kuće od Jute. Gledajući konkurenciju vrlo lako bi mogli ostati van plejofa. 

Link to comment
  • teacher locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...