Jump to content
IGNORED

NBA 2018/19


theanswer

Recommended Posts

tacno, da je ostao u okc branio bi ga :D

 

mislim na zgoljavog

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment
  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    526

  • б1lme3

    523

  • Amos

    512

  • 1n54jd3r

    300

Top Posters In This Topic

Posted Images

uzmi juče dve situacije iz denverove utakmice prva mari, onda jokić kad im nisu dali bacanja..

 

harden igra nestvarno, neverovatan igrač, ali smo zahvaljujući njemu i suđenju naravno došli u situaciju danas da ne smeš popreko da ga pogledaš i da se navijači timova kao što su gs i lejkersi koji su ekstremno sudijski zaštićeni žale na tretman. to za mene košarka nije jer se suđenje neće korigovati u normalnom smislu nego u onom nenormalnom pa će da bi iznivelisali ono što daju hardenu početi da daju i voriorsima i nagetsima i lejkersima itd.. jebeš to.

Link to comment

Kakva zavrsnica u Hjustonu, Netsi se vratili sa minus 8 na minut i kusur do kraja i otisli u produzetak a onda sa minus 7 napravili 10:0 u poslednjih minut i kusur produzetka. Harden 58, na kraju su ostavili otvorene suteve ko Denver drugima iako je ovom vec dusa bila u nosu ali je Rivers promasio a onda i Grin. Nanali inace potpisao na 10 dana nema Hjuston koga da igra, bez Kapele im Alen pokupio 23 skoka veceras. 

 

Bruklin skolski primer kako rebilding ne mora da bude dugacak i mucan proces ako postavis dobrog gm-a a ovaj postavi dobrog trenera i eto ih odmah iza ovih top 5 timova na istoku. Uvek se nadje gomila losih gmova i ocajnih timova koji ce iz nekog razloga praviti lose trejdove ili se odricati igraca da bi usli u plejof, da bi smanjili payroll ili jednostavno zato sto su glupi i samo to treba iskoristiti na pravi nacin i ne mora rebilding da traje 10 godina. A da ne pricam kakvi su im bili uslovi na startu i kako ih je Boston unakazio trejdom i zamenana i pikovima. Jedino sto su na Istoku pa eto olaksavajuca okolnost koju medjutim imaju i Niksi, Orlando, Detroit i ostali veciti gubitnici

Edited by theanswer
Link to comment

Možda i najfascinantniji podatak, koji najbolje pokazuje njegov stil igre, je da niti jedan od 115 poena na ove dvije utakmice nije postigao na asistenciju suigrača.

 

Nikad prije igrači nisu ovoliko bili fokusirani na sebe i svoje rekorde. Uvjeren sam. 

 

I nekako mislim da ovaj stil košarke istu postupno obezvrijeđuje i da će popularnost NBA samo padati. 

Link to comment
1 hour ago, Ezekijel said:

Možda i najfascinantniji podatak, koji najbolje pokazuje njegov stil igre, je da niti jedan od 115 poena na ove dvije utakmice nije postigao na asistenciju suigrača.

 

Nikad prije igrači nisu ovoliko bili fokusirani na sebe i svoje rekorde. Uvjeren sam. 

 

I nekako mislim da ovaj stil košarke istu postupno obezvrijeđuje i da će popularnost NBA samo padati. 

tesko da ce popularnost padati sa ovolikom internacionalizacijom

nikad vise stranih igraca i taj trend se nastavlja

mislim da je to daleko bitnije po popularnost od stila igre pojedinih timova/igraca

 

a fokusiranost na sebe i rekorde je opet upitna. u smislu merenja kroz vreme

npr brojke koje je imao cembrlen niko nikad vise nece imati

ili makar u skorije vreme niko nece imati takve brojke

ii kobi brajant. pa on je primer te fokusiranosti na sebe i rekorde

 

sa druge strane npr vestbruk koji je valjda sinonim za to o cemu pises, ove sezone igra mnogo vise za tim, a manje za budjenje svojih brojki

Link to comment

Volim sto se ljudi uvek pozovu na Zelimira kad treba da se brane neke toboze vrednosti kosarkaske igre, kao da je on cuvar istih. Da je njemu potrebno da ekipa sutira 70 trojki da dodje do pobede, ekipa bi mu sutirala 70 trojki. Nije on ni blizu kosarkaski puritanac i konzerva koliko fanovi koji mu projektuju tu osobinu, zato je toliko i potrajao u vrhu.

 

sad kad sam to napisao - 70 jebenih trojki. kako?

Link to comment
  • teacher locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...