Jump to content
IGNORED

NBA 2018/19


theanswer

Recommended Posts

dzajls kao glavni igrac ekipe :D

dobro je sto su dobili, nije na pocetku opet krenulo bas najbolje

bjelica me nervira sto cesce ne ulazi u reket

u svakom slucaju dobro sto dobise ovetri kuci, sad sledi 6 gostovanja, valjda nece sve pogubiti :D

 

 

 

gledao nekoa malo vise ovog letonca iz netsa? deluje da se dobro uklopio

a musa pak uopste ne igra

Link to comment
  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    526

  • б1lme3

    523

  • Amos

    512

  • 1n54jd3r

    300

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 hour ago, pbg12345 said:

dzajls kao glavni igrac  centar ekipe :D

 

 

U zadnje vreme bolje igra petorka Yogi,Bogdan,JJ,Bagli i Dzajls od startne.... zanimljivo bi bilo ko bi dobio kad bi igrali jedni protiv drugih nesto takmicarsko..

Link to comment

ima i protiv toga ko je sa druge strane :D

obicno krajem prve i deo druge pa onda opet tamo od pola trece do nekog dela cetvrte svi igraju sa drugim ili "sarenim" petorkama

 

ali drago mi da dzajls igra sve vise

pisao sam ja jos onomad da treba tako :fantom:

ima on svojih wtf momenata, ali generalno ima potencijala, pa svakako da je bolje da koriste njega nego kufusa ili rendolfa da vracaju ili dovode nekog polovnjaka

mesao je jerger solidno ove sezone

troj vilijams vise uopste ne dobija priliku, mejson je na pocetku bio drugi plej, a vec duze vremena to je ferel 

lebisije i meklemur (ili kako se vec citaju njihova prezimena) retko igraju, a mladi su igraci koji su ranijih sezona dosta igrali

Link to comment
5 hours ago, Timmy said:

Odlicna partija Bogdana. 18 poena, 80% sut. Oba promasaja imao na pocetku, posle sve pogodio. Sa njim +14, bez njega - 6.

 

Opet nije puno sutirao.

Link to comment

pa sutira on sasvim dovoljno

samo hild i foks sutiraju vise od njega, ali i igraju nesto vise minuta, a i obojica imaju malo bolje procente suta

ok je bogdan, napredovao je i igra svoju igru

legao je i on kingsima i kingsi njemu

jedinosto ne startuje, ali za to ga zabole kurac, ima sasvim dovoljno prostora u igri

Link to comment
1 minute ago, Venom said:

To sa bacanjima je nazalost problem kod vecine nasih igraca.

kakav problem?

jokic izvodi malo bacanja u odnosu na igrace njegovog nivoa, a ne vidim da neko drugi ima problem sa bacanjima

Link to comment

Harden je bio u vrhu ligu po broju bacanja i dok je igrao u okc, to je do stila igre. Jedino ako mu je tata tada bio clan sudijske organizacije. 

Link to comment
2 hours ago, pbg12345 said:

pa jbg, sigurno nema status kao harden, ok to nema niko u ligi

ali najpre mislim da je do stila igre

 

Nije to problem vec strah da se zaleti na kos. Sve poene daje sa distance ili za tri poena. Bez duela nema faula.

Link to comment
  • teacher locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...