Jump to content
IGNORED

NBA 2018/19


theanswer

Recommended Posts

kokoskovu nije dozvolio menadzer

divcu nije dozvolio trener

inace naravno da bi nasi srbi, pokupili takvog talenta srbina :fantom:

 

a i da je zavrsio kod njih  imao bi karijeru kao evans

ionako timmi iskopa neki dan da je i ovaj imao ludacku ruki sezonu kao doncic 

Link to comment
  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    526

  • б1lme3

    523

  • Amos

    512

  • 1n54jd3r

    300

Top Posters In This Topic

Posted Images

2 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

begli moze da ispadne kesa, a sakramento nema luksuz da ne potpise proverenog igraca. svakako novac moraju da potrose i svakako moraju da plate igraca vise nego sto vredi. mislm da ce ponuditi ugovore harrisu ili middletonu.

pa za sad ne daje naznake kese, a imaju jos 40ak utakmica da vide kud se stvari odvijaju

meni zaista neverovatno deluje da "poklope" baglija na taj nacin, ali ok videcemo

 

midleton ima daleko vise smisla, kad sam gledao slobodne igrace on mi upao u oko

samo nekako mislim da ce najpre ostati u milvokiju

cini mi se da i oni imaju solidno prostora

Link to comment
1 hour ago, Кристофер Лумумбо said:

begli moze da ispadne kesa, a sakramento nema luksuz da ne potpise proverenog igraca. svakako novac moraju da potrose i svakako moraju da plate igraca vise nego sto vredi. mislm da ce ponuditi ugovore harrisu ili middletonu.

 

sakramento nema luksuz da ne igra beglija maximalno

Link to comment
2 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

pa upravo to rade zarad rezultata

 

cudan splet okolnosti priznajem gde se dosta stvari poklopilo da bude tako tj da ne igra 35,40min vec 25 sto opet nije malo u ruki sezoni. logican sled okolnosti bi bio da doubledownuju na njemu a ne da priznaju posle prve sezone jbg sjebali smo se

Link to comment

pa nije malo ni da igra 25 minuta u drugoj sezoni, to ne znaci da su priznali da su se sjebali. imace prostora svakako da pokaze kakav je igrac. 

Link to comment

bice tu jos nekoliko centara na raspolaganju za sacramento, ako bas zele dovesti novog.

 

daj, randle, whiteside, valanciunas i cousins ;D....

Edited by 189-
Link to comment
2 hours ago, theanswer said:

 

cudan splet okolnosti priznajem gde se dosta stvari poklopilo da bude tako tj da ne igra 35,40min vec 25 sto opet nije malo u ruki sezoni. logican sled okolnosti bi bio da doubledownuju na njemu a ne da priznaju posle prve sezone jbg sjebali smo se

pa da

on ce i do kraja sezone imati sve vise minuta

a sledece pogotovo

jbg bjelica im zaista mnogo znaci. covek je na onoj real =- listi dugo bio medju 20, ispred njega samo prvi ili drugi igraci svojih ekipa

sad je 35, ali su i dalje ispred njega igraci sa daleko vecom ulogom i vise minuta

a i na stranu statistika, ocigledno je koliko im znaci, posebno u onom prvom delu sezone

niej propast sveta sto bagli deli minute sa bjelicom

 

a i da igra u nekoj ekipi poput finiksa/klivlenda/atlante/cikaga imao bi i on vise minuta i naravno da to ne znaci da bi bio ista bolji igrac zbog toga

pre ce se razviti ako iz veceri u vece igra 23 minuta takmicarske kosarke nego ako u sezoni odigra 60+ utakmica po 30 minuta gde se pobednik unapred zna

 

doncic voz je prosao (za sakramento) i ako se on stavi po strani ne vidim da bagli uopste ima losu sezonu u odnosu na ostale iz klase

a ovo jeste itekako dobra ruki generacija cak i bez doncica

ko je to (znacajno) bolji od rukija osim doncica od baglija?

 

i koji to ruki igra 35-40 minuta

doncic 32, prosle godine bol i simons 34, pre toga ingram 29

 

Link to comment
1 hour ago, 189- said:

capella out 4-6 nedelja. harden ce crci do kraja sezone

jadan, sad ce morati sutirati i 20-25 trojki, a samim tim i po 50+ bacanja po utakmici :sad:

inace hjuston je ekipa koja u sezoni ima vise suteva za tri nego za dva :D

 

Edited by pbg12345
Link to comment
3 hours ago, Timmy said:

Odlicna partija Bogdana. 18 poena, 80% sut. Oba promasaja imao na pocetku, posle sve pogodio. Sa njim +14, bez njega - 6.

 

Zato sto mahom igrao u petorci sa Dzajlsom, a ne WCS :D

 

Odlican je bio Bogdan, mada su svi dali fin doprinos, a na drugoj strani lilard sam protiv svih... Sad vec mogu na miru da odgledam snimak sa Sports California:)

Edited by Kec u Nisu ljudi kec uNisu
Link to comment
  • teacher locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...