Jump to content
IGNORED

NBA 2018/19


theanswer

Recommended Posts

27 minutes ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

Inace Vucevic opet jako dobar u Orlandu, nekako ga sve vise prizeljkujem u Sacramentu kao prvog centra od naredne sezone, mada ne znam koliko je realno..  Zanima me sta mislite o tome , koliko je realno..?

 

Tesko ce ove sezone uci u 8. Sa Vucevicem bi lagano bili u plejofu.

Link to comment
  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    526

  • б1lme3

    523

  • Amos

    512

  • 1n54jd3r

    300

Top Posters In This Topic

Posted Images

51 minutes ago, MiddleClass said:

 

Tesko ce ove sezone uci u 8. Sa Vucevicem bi lagano bili u plejofu.

 

Ma to je jasno kao dan:)

Link to comment

@Kec u Nisu ljudi kec uNisusakramento za sledecu sezonu ima 50m pod ugovorima

bukvalno idealna situacija jer isticu ugovori rendolfu, kufusu, koliju i sampertu

rendolfa nece sigurno, a kufusa skoro sigurno nece produzavati

sampert se jeste poakzao kao koristan, posebno njima u odbrani, ali sumnjam i njega da ce potpisati, jer ce on verovatno traziti dosta visok ugovor,a pored problematicnog zdravlja, problem je i sto mu je primarna pozicija ona na kojoj imaju hilda i bogdanovica

 

pod ugovorima imaju startnog i dva rezervna pleja, startnog i rezervnog beka, startnu i rezervnu cetvorku (ili ajd dve)

rezervnu trojku i ajde ako dzajlsa tako racunamo rezervnog centra

 

a te dve pozicije (startne 3 i 5) im i jesu najveci problem trenutno

 

ja se i dalje nadam da ce vecinu para potrositi na startnu trojku, odnosno da ce privoleti nekog od ovih najboljih koji su slobodni na leto

centra moraju potpisati novi ugovor, da li sa kolijem ili nekim drugim

sa te strane vucevic jeste realan,a i "nas" je, sto itekako znaci uz ovaj menadzment :D

svakako je bolje resenje od pominjanog kantera

 

u svakom slucaju, ako ostaje dzajls, verujem da ce dovesti jos jednog centra, nekog veterana ili eventualno "specijalca" tipa boban za manje pare

 

zackoljica u svemu tome je sto im onda naredne dve sezone isticu svi ovi ruki ugovori

i tu moraju ostaviti prostor, pre svega za baglija i foksa

ali ok, gledajuci koliko ove sezone trose najskuplje ekipe, imaju skoro 100 miliona prostora u odnosu na pocetno stanje za sledecu

sasvim dovoljno da sve uklope

 

ja se samo nadam da oni nece mnogo tumbati ekipu ove sezone, pod nekakvih laznim pritiskom rezultata i jurenja po

jeste da im ocajno treba po, ali ako su cekali ovolike godine, bolje da sacekaju jos jednu, a izvuku maksimum iz ove mlade baze i onda nadograde gde gori

jer ovakva prilika ko zna kad ce im se opet ukazati

 

a od onog sta njima treba, sledece leto su slobodni, odnosno plejer opciju imaju kavhi i durant

prvog prizeljkujem od pocetka sezone, ali mislim da su sanse da dodje ispod 1%

toronto igra odlicno, imaju bas dubok tim, nekoliko igraca je opasno napredovalo, sledece sezone mogu biti samo bolji

kavhi je apsolutni gazda, ne vidim razlog zasto bi menjao ekipu, osim ako opasno posrnu u PO

durant je u gsw, to dovoljno govori, mada ako bih se morao kladiti pre ce on menjati klub

sukob sa grinom pre svega, a i njima ove sezone istice ugovor kleju + je kazins samo na godinu potpisao

a one tamo bukvalno svima osim kariju

ne bi me iznenadilo da durant bude taj koji odlazi iz startnih 5, a mozda se i u njemu pojavi zelja da bude apsolutno glavni baja u kontenderu

u tom slucaju su kingsi razumna destinacija :D:fantom:

 

centara vec ima pun kurac

naravno ne nivoa kao ova dvojica, ali ona prva b liga iza jokare, dejvisa i embida :fantom:

vucevic, kazins, mark gasol, dzordan, horford

Link to comment
1 hour ago, goofs said:

Neko strucniji ce mozda bolje objasniti, ali sa strane Sakramenta jeste realno u smislu da imaju novca da ga plate, a da li ga zele, ne znam, ja bih ga zeleo na njihovom mestu.


Sa strane Orlanda je vec tricky, najbolji im je igrac, ako mu ponude max ugovor malo ko ce moci to da matchuje. A da li mogu da mu ponude max ugovor, to nisam siguran, imaju neke bas gadne ugovore i za sledecu sezonu, tipa 16milki za 1 Mozgova.

 

Imaju Bambu.:fantom:

Link to comment

Bacio sam pogled na plate prosle nedelje. Vlade je stvarno uradio dobar posao ove godine. Ne samo da imaju prostora naredne godine, nego ove godine imaju ubedljivo najmanje troskove. Cisto sumnjam doduse da mogu da budu neki igrac u FA, ali ajde.

Link to comment

harisu iz klipersa?

zar on nije vise 4 nego 3?

 

ja sam prilicno siguran da nece dovesti nekog od najboljih i da ce nesto epski zasrati najkasnije na leto ako ne i pre

previse ovo dobro izgleda u odnosu na samo pola godine unazad

ovo nisu nasi kingsi i pogotovo nas vlade! :(

 

Link to comment

nije tu vazno na kojoj je poziciji dobar igrac, oni su pokriveni samo na 1 i 2, njima svuda treba upgrade.

Link to comment

kako bre jebemu?

najbolje da ce dovedu takvog igraca na poziciji na kojoj igra bagli

kapiram da njemu sledece sezone planiraju 30ak minuta, ostalo bjelica

i ne vidim da to u tom slucaju nije dobro pokrivena pozicija

 

haris i bagli nikako ne mogu na 4 i 5, a njih dvojica i jos jedan visoki mi bas ne deluje najsrecnija varijanta za kosarku koju kingsi igraju

Link to comment

inace se bagli solidno potcenjuje

covek je na 48min drugi strelac medju rukijima, iza doncica naravno

ima nesto manje minuta, ali to je posledica cinjenice da igra u boljoj ekipi nego vecina top rukija

Link to comment

zasrali su oni proslo leto. sledeca prilika za njih da ugrabe igraca kalibra doncica ce biti za koju deceniju do dve. ali jebiga, kako ce da se uklopi u tim i slicne dobuke analize.

Link to comment

begli moze da ispadne kesa, a sakramento nema luksuz da ne potpise proverenog igraca. svakako novac moraju da potrose i svakako moraju da plate igraca vise nego sto vredi. mislm da ce ponuditi ugovore harrisu ili middletonu.

Link to comment
  • teacher locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...