Jump to content
IGNORED

Uefa Liga Nacija sve sezone


levi

Recommended Posts

da razjasnimo na našem primeru. igra se 1 utakmica na terenu bolje plasirane reprezentacije, 1-4, 2-3

 

C1 je Škotska, C2 Norveška, C3 Srbija i C4 Finska

 

Ako se samo Norveška plasira, ko su onda c2, c3 i c4 ? 

:dry:

Link to comment

Najveca draz fudbalske igre sastoji se u njenoj jednostavnosti... 

 

Jbt imas najjaci proizvod na planeti zemlji, koji vec 100 i plus godina sam sebe prodaje, ali ne, aj da nesto tu promenimo...

Link to comment
12 minutes ago, levi said:

ali se onda i mi pomeramo na za jedno mesto gore umesto Norveške npr, i onda smo mi domaćini? 

 

Ne pomjeramo se. Igramo ili sa Norveskom ili sa Bugarskom ili nekom ispod Bugarske na onoj tabeli koju je Azar™ okacio.

Edited by MiddleClass
Link to comment
1 minute ago, MiddleClass said:

 

Ne pomjeramo se. Igramo ili sa Norveskom ili sa Bugarskom ili nekom ispod Bugarske na onoj tabeli koju je Azar okacio.

 

aha. a ko bi onda bio domaćin?

Link to comment
57 minutes ago, MiddleClass said:

Kontam mi jer smo bolje plasirani.

 

znači mi postajemo C2, a Bugarska ulazi na C3. a Finska ostaje C4, na njih sve to ne utiče

 

ajde valjda je tako

Link to comment

Ako se samo Norveška plasira od pobednika grupa lige C, onda bi C1 bila Škotska, C2 Srbija, C3 Finska, a C4 ne mora da bude Bugarska, već može i Izrael ili npr Mađarska. Ako bi dve drugoplasirane ekipe iz lige C ušle u baraž, od kojih jedna treba da ide u ligu C, a druga u baraž neke više lige, žrebom bi se odredilo koja ekipa ide u baraž koje lige.

 

Nama to u svakom slučaju ne bi bilo bitno, bar ne za polufinale, pošto bismo tu igrali sa C3, a to je Finska.

Link to comment

da da, taj deo je bio najnejasniji, ko popunjava baraž svoje lige, a ko prelazi da igra sa onima iz viših liga

 

 

Edited by levi
Link to comment
  • renne changed the title to Uefa Liga Nacija sve sezone

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...