Jump to content
IGNORED

Uefa Liga Nacija sve sezone


levi

Recommended Posts

12 minutes ago, John Coltrane said:

 

I dalje se pali lampica :kecman:

 

brate, mnogo si ogorčen, prihvati realnost, opusti se

 

kakvi glupani u engleskoj odbrani :fantom: Stouns :hail: 

Link to comment
2 minutes ago, Zlurad said:

Stones, Walker...jedva par gresaka u sitiju ove godiner a sad...uzas

 

Dobro, treba uzeti u obzir da su poslednju takmičarsku utakmicu odigrali pre skoro tri nedelje, a ni to baš nije bila toliko ozbiljna tekma.

 

Link to comment
18 minutes ago, copkillah said:

 

brate, mnogo si ogorčen, prihvati realnost, opusti se

 

kakvi glupani u engleskoj odbrani :fantom: Stouns :hail: 

 

Jel toliko tesko priznati da imas upaljenu notifikaciju na pomen magicne cifre? Kuliras temu sve dok ne zasija lampica. 

 

Sto bih ja bio ogorcen na lose poteze 75mil£? Ja sam ogorcen na Stonsa i Sautgejta sto ga drzi u igri.

Link to comment
1 minute ago, John Coltrane said:

 

Jel toliko tesko priznati da imas upaljenu notifikaciju na pomen magicne cifre? Kuliras temu sve dok ne zasija lampica. 

 

Sto bih ja bio ogorcen na lose poteze 75mil£? Ja sam ogorcen na Stonsa i Sautgejta sto ga drzi u igri.

 

Meni samo žao što se blamiraš. Cele sezone pokušavaš na silu da iscediš loš potez čoveka koga niko nije prošao i koji će biti jedan od dva glavna kandidata za Zlatnu loptu :lol: A najjače je što VVD tu nije ispao jer je sve vreme čuvao, ja mislim Kejna, dok je Lingarda nije ispratio njegov čuvar. Batali, tužno je. 

Link to comment
Just now, copkillah said:

 

Meni samo žao što se blamiraš. Cele sezone pokušavaš na silu da iscediš loš potez čoveka koga niko nije prošao i koji će biti jedan od dva glavna kandidata za Zlatnu loptu :lol: A najjače je što VVD tu nije ispao jer je sve vreme čuvao, ja mislim Kejna, dok je Lingarda nije ispratio njegov čuvar. Batali, tužno je. 

 

Nadji post u kom sam napisao da je 75mil£ los igrac ili da je imao losu sezonu ili da nije zasluzio da bude u timu sezone-ili vec jednom odjebi. 

Ne mogu da verujem da te toliko potresaju napisane 2 cifre i oznaka strane valute.

Link to comment

Ne znam da li je smesno ili tuzno gledati na terenu igrace koji kostaju po 50-100 miliona a prave greske za koje se izvlace usi na parkingu ispred zgrade jer igraju kao automati, bez koncentracije i bez mozga. Tri od cetiri gola su dosla posle bukvalno amaterskih gresaka.

Link to comment
  • renne changed the title to Uefa Liga Nacija sve sezone

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...