Jump to content
IGNORED

Uefa Liga Nacija sve sezone


levi

Recommended Posts

2 minutes ago, cedo said:

Obico se vrste zasticuju kada ih ostane malo. Zanemarite, to sam ja pod uticajem skorasnje rasprave ...

 

Cedo, prvi put ti se obracam, ne zameraj ali, kao prvo, ne mozes se referisati narodu, bilo manjina ili vecina, kao vrsta. Drugo, tvoj prethodni post je bio malo tendenciozan. Doduse, sad si se amlo ispravio.

 

Pozdrav i svako dobro!

Link to comment
53 minutes ago, ArleKino said:

Dobro, pustite sad te sjevernije rasprave.

 

Može li mi neko k'o petogodišnjem djetetu, što bi rek'o Denza Washington, objasniti sistem Lige Nacija?

Nema tu sta da se objasnjava idete(pardon idemo) u A grupu. :fantom:

Edited by Cash
Link to comment
32 minutes ago, Cash said:

Nema tu sta da se objasnjava idete(pardon idemo) u A grupu. :fantom:

 

Pa to me i zanima, kakav je to vatikansko-masonsko-komunistički sistem u kojem u A grupi Nijemcima otmu pola Beograda i protjeraju ih iz Vojvodine, a dosele Bosance?

Link to comment
Just now, ArleKino said:

 

Pa to me i zanima, kakav je to vatikansko-masonsko-komunistički sistem u kojem u A grupi Nijemcima otmu pola Beograda i protjeraju ih iz Vojvodine, a dosele Bosance?

To je sistem gde Srbin uvek najebe, jer ćemo sad da upadnemo dva puta zajedno u grupu sa Nemcima... :(

Link to comment
12 minutes ago, radisa said:

To je sistem gde Srbin uvek najebe, jer ćemo sad da upadnemo dva puta zajedno u grupu sa Nemcima... :(

Krstaja bi isprobao sistem 7-3-0 na utamicama s Nemcima...

Link to comment
4 minutes ago, radisa said:

Igrao Živa jednom 8-2-0 sa transformacijom u 8-1-1 u fazi napada i dobio utakmicu sa 2:0... Nije to loša taktika, ako imaš igrače... :)

Nije to nista. Radovan je igrao 10-0-0 protiv mladih Spanaca.

O kojoj Zivinoj tekmi je rec o repki sigurno nije. Tamo mu takva taktika nije trebala jer je igtao protiv Malte ,Izraela i Irske kuci.

Link to comment
2 minutes ago, Cash said:

Nije to nista. Radovan je igrao 10-0-0 protiv mladih Spanaca.

O kojoj Zivinoj tekmi je rec o repki sigurno nije. Tamo mu takva taktika nije trebala jer je igtao protiv Malte ,Izraela i Irske kuci.

Tu je mogo vec opustenije, sa 5 u liniji pozadi i dva defanzivna vezna koji ne prelaze centar pa napred sta se uradi - uradi.

Link to comment
Just now, W.F.C. said:

Tu je mogo vec opustenije, sa 5 u liniji pozadi i dva defanzivna vezna koji ne prelaze centar pa napred sta se uradi - uradi.

Tako smo i igrali protiv Irske kuci, pobedili smo na magiju Pedje Mijatovica. Mnogo mucna utakmica. Sreca da su ga smenili inace mi Eura 2000 ne bi videli. Ubili bi nas Hrvati.

Link to comment
10 minutes ago, Cash said:

Tako smo i igrali protiv Irske kuci, pobedili smo na magiju Pedje Mijatovica. Mnogo mucna utakmica. Sreca da su ga smenili inace mi Eura 2000 ne bi videli. Ubili bi nas Hrvati.

Iz tih kvalifikacija se secam samo utakmica s Hrvatima, mora da su ostale bile nikakve...

Link to comment
  • renne changed the title to Uefa Liga Nacija sve sezone

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...