Jump to content
IGNORED

Uefa Liga Nacija sve sezone


levi

Recommended Posts

25 minutes ago, Cash said:

Nije to nista. Radovan je igrao 10-0-0 protiv mladih Spanaca.

O kojoj Zivinoj tekmi je rec o repki sigurno nije. Tamo mu takva taktika nije trebala jer je igtao protiv Malte ,Izraela i Irske kuci.

Jedan od derbija devedesetih kad je Mijat igrao za Partizan, ili negde odmah posle tog perioda, ne mogu da se setim tačno (nadam se da se dobros ećam da je to Živa vodio)... Uglavnom, Partizan je bio izraziti favorit i ovaj izađe sa 4 beka na utakmicu... I dobije...

Link to comment

Razvalili smo Makedonce u Skopju, Savo dao gol vec u 15.sekundu :Hail:. Stankovic isto dao golcinu. U Beogradu na Jna je Piksi pokazao da je klasa večna.  U Dublinu smo izgubili ocekivano, sredinu nam drzali Nadj i Govedarica

Link to comment
1 minute ago, radisa said:

Jedan od derbija devedesetih kad je Mijat igrao za Partizan, ili negde odmah posle tog perioda, ne mogu da se setim tačno (nadam se da se dobros ećam da je to Živa vodio)... Uglavnom, Partizan je bio izraziti favorit i ovaj izađe sa 4 beka na utakmicu... I dobije...

To je bio revans finala kupa kad su cigani prosli na penale.A Ziva pusio za vreme utakmice. Covek sportista od glave do pete a puši, e moj Zivo 

Link to comment
6 minutes ago, Cash said:

To je bio revans finala kupa kad su cigani prosli na penale.A Ziva pusio za vreme utakmice. Covek sportista od glave do pete a puši, e moj Zivo 

jebem ga, meni ostalo u glavi da je dobio i da nije bilo penala... ALi, to je bilo pre 25 godina, ko će setačno sećati svega...

Link to comment

Jedan od najžalijih trenutaka u nogometnoj povijesti koju pamtim jest ona prečka Mihajlovića protiv nas (Hrvatske, je li). Tako je malo falilo da zabije Srbiji na Marakani u korist Hrvatske. 

Link to comment
12 minutes ago, radisa said:

jebem ga, meni ostalo u glavi da je dobio i da nije bilo penala... ALi, to je bilo pre 25 godina, ko će setačno sećati svega...

 

Verovatno prvi derbi u sezoni 1993/94, na JNA, 2-0 za Zvezdu, kada je Ivic dao onu golcinu na samom pocetku. Ziva stavio Radmanovica umesto Drobnjaka: Simenunovic, Djorovic, Vasilijevic, Kristic, Stojkovski, Bozovic, Adzic, Maslovar, Radmanovic, Petkovic, Ivic.

 

Partizan drzao loptu verovatno 70% vremena, Zvezda nas razbila na kontre:

 

 

Link to comment
3 minutes ago, Ezekijel said:

Jedan od najžalijih trenutaka u nogometnoj povijesti koju pamtim jest ona prečka Mihajlovića protiv nas (Hrvatske, je li). Tako je malo falilo da zabije Srbiji na Marakani u korist Hrvatske. 

Tad smo bili Jugoslavija :cofee:. Bio je grozan mec tog 18.avgusta. Revans je bio ekstra, 4 gola. Sabili smo vas sa igracem manje :fantom:

Link to comment
1 minute ago, az67 said:

 

Verovatno prvi derbi u sezoni 1993/94, na JNA, 2-0 za Zvezdu, kada je Ivic dao onu golcinu na samom pocetku. Ziva stavio Radmanovica umesto Drobnjaka: Simenunovic, Djorovic, Vasilijevic, Kristic, Stojkovski, Bozovic, Adzic, Maslovar, Radmanovic, Petkovic, Ivic.

 

Partizan drzao loptu verovatno 70% vremena, Zvezda nas razbila na kontre:

 

 

U finalu kupa je ziva isto igrao bunker. 

Link to comment
Just now, Cash said:

Tad smo bili Jugoslavija :cofee:. Bio je grozan mec tog 18.avgusta. Revans je bio ekstra, 4 gola. Sabili smo vas sa igracem manje :fantom:

 

Koliko me sjećanje služi:

 

Čin 1. - prvo ste nam prodali istočnjačku foru i izveli slobodnjak dok smo mi postavljali živi zid, pa iz gužve pogodili stativu. Kako je susret odmicao, preuzimali smo kontrolu i održali vam jedan mali čas fudbala začinjen stativom Šukera i paničnom prečkom Sinisa stvarno najbolje. Od neugode i nemoći ste ugasili svjetlo. 

 

Čin 2. - stisli vas od starta, uključujući i nepotrebno provociranje i dizanje tenzija, mislim Asanovića, u prvom napadu. Povedosmo i onda se dogodi ono čega se uvijek jako bojim - napadači pomažu obranu. Šuker radi bespotreban faul i prvi prekid , pa drugi prekid gol (tu još lopta Ladiću migolji kroz ruke). Tu su vam se logično razvezale noge, ali je Mirković izvagao jaja Jarniju pa smo dobili krila. Poveli na samom početku drugoog i kad je trebalo samo napravit egzekuciju - stali smo, odnosno zatvorili ste nas. Niste nam dali da razvijemo igru, iako s igračem više, a Mijatović je zapucao zicer. I tako, niste pobijedili, ali smo mi bili poraženi, a vrhovnik vidno potresen na tribinama.

 

Sve u svemu, i jedni i drugi su bolje odigrali u gostima. 

Link to comment

Za te odbrambene igrače u prvih 11 kao način zbunjivanja suparnika niko nije mogao odbiti pera Alexu Fergusonu.

 

Sastav Uniteda protiv Arsenala, FA Kup 2011: Van der Sar - Rafael, Vidić, Smalling, Brown, Evra, O'Shea, Fabio - Gibson - Rooney, Hernandez. United dobio 2-0, zabili Fabio i Rooney. O'Shea i Fabio morali igrati u veznom redu. :isuse:

 

Kontraprimjer iz sezone prije te, Liga prvaka, Wolfsburg-United. United ima samo jednog odbrambenog igrača koji je zdrav (Evra), Ferguson se zajebava, kaže da je, ako ništa, lako organizovati jednog čovjeka. Wolfsburg mora dobiti, United već osigurao prolaz. Unitedov sastav: Kuszczak-Fletcher, Carrick, Evra-Nani, Anderson, Gibson, Scholes, Park-Owen, Welbeck. 1-7-2 po prirodnim pozicijama. United dobio 3-1 uz hat-trick Owena.

 

Honourable mention: Otto Barić u odlučujućoj utakmici na EP 2004 protiv Engleske. Hrvatima igra samo pobjeda jer imaju dva boda, Englezi imaju tri (poraz od Francuza, pobjeda protiv Švicarske). Barićevih prvih 11: Butina-Šimić, Šim:s_u:nić, R.Kovač, Tudor, Živković-N.Kovač-Rosso, Rapaić-Šokota, Pršo. Pet stopera i jedan zadnji vezni. Englezi dobili 4-2, s tim da su Hrvati vodili 1-0.

 

@Ezekijel U Zagrebu nije bilo Bobana.

Edited by ArleKino
Link to comment
2 minutes ago, Cash said:

Arle ko je kod hrvata nakon te utakmice sa Englezima izjavio: "prerano smo poveli"

 

Nikad trijezni Cico, ali to je bilo nakon Australije 2006.godine (ono kad se Pooll™ zabrojao).

Link to comment
 
Verovatno prvi derbi u sezoni 1993/94, na JNA, 2-0 za Zvezdu,
. Ziva stavio Radmanovica umesto Drobnjaka: Simenunovic, Djorovic, Vasilijevic, Kristic, Stojkovski, Bozovic, Adzic, Maslovar, Radmanovic, Petkovic, Ivic.
 
Partizan drzao loptu verovatno 70% vremena, Zvezda nas razbila na kontre:
 
 
Ta, bravo...
Link to comment

Ne, to je bio čuveni Otto Maximale Barić, nakon što smo poveli protiv Engleza u Portugalu pa primili 4 komada. 

 

Nevjerojatno s kakvom smo se mi reprezentacijom plasirali na Euro i još nam se Francuzi izvukli s 2:2. 

 

Butina - Šimić, Tudor, R. Kovač, Šimunić - Rosso, N. Kovač, Bjelica (od 68. J. Leko), Rapaić (od 87. Mornar) - Pršo, Šokota (od 73. Olić). Izbornik Otto Barić

 

Edit: Moguće da smo Arle i ja postali isti sastav!? scary 

Edited by Ezekijel
Link to comment
37 minutes ago, az67 said:

 

Verovatno prvi derbi u sezoni 1993/94, na JNA, 2-0 za Zvezdu, kada je Ivic dao onu golcinu na samom pocetku. Ziva stavio Radmanovica umesto Drobnjaka: Simenunovic, Djorovic, Vasilijevic, Kristic, Stojkovski, Bozovic, Adzic, Maslovar, Radmanovic, Petkovic, Ivic.

 

Partizan drzao loptu verovatno 70% vremena, Zvezda nas razbila na kontre:

 

 

Tih par sezona jedan od najslabijih timova Zvezde, Radnicki ih recimo u jesen 1994. dobio i u prvenstvu i u kupu

Link to comment
  • renne changed the title to Uefa Liga Nacija sve sezone

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...