Jump to content
IGNORED

Uefa Liga Nacija sve sezone


levi

Recommended Posts

1 minute ago, rooney said:

 

Samo pisem sta sam cuo na TV-u.

 

Za A i B ligu lista ekipa koje su usle u baraz sada nicemu ne bi sluzila, iz te dve lige ce gotovo sigurno sve ekipe ili ici direktno na EP ili ce biti u barazu.

 

Baraz D lige je verovatno fiksiran. Ako se niko od prvoplasiranih ne plasira kroz kvalifikacije, parovi polufinala su Gruzija-Belorusija i Makedonija-Kosovo*. Prvoimenovane ekipe su domacini u polufinalu, domacin finala se zreba pre polufinala.

 

Ako se neka od ovih ekipa plasira kroz kvalifikacije, u baraz upada Luksemburg. Npr, ako se plasira Gruzija, parovi polufinala su Makedonija-Luksemburg i Kosovo*-Belorusija.

Link to comment

U četvrtoj neće. Nema trika da se iko preko kvalifikacija plasira na EP iz četvrte. Ostale grupe su već druga priča. Realnost je da iz prve tri divizije imamo 20 kvalifikanata.

Link to comment
1 minute ago, az67 said:

 

Za A i B ligu lista ekipa koje su usle u baraz sada nicemu ne bi sluzila, iz te dve lige ce gotovo sigurno sve ekipe ili ici direktno na EP ili ce biti u barazu.

 

Baraz D lige je verovatno fiksiran. Ako se niko od prvoplasiranih ne plasira kroz kvalifikacije, parovi polufinala su Gruzija-Belorusija i Makedonija-Kosovo*. Prvoimenovane ekipe su domacini u polufinalu, domacin finala se zreba pre polufinala.

 

Ako se neka od ovih ekipa plasira kroz kvalifikacije, u baraz upada Luksemburg. Npr, ako se plasira Gruzija, parovi polufinala su Makedonija-Luksemburg i Kosovo*-Belorusija.

 

Hvala na raznjasnjenju.:wub:

Inace nisam imao pojma kako sav ovaj galimatijas funkcionise.

Link to comment
Sledeci mec, Kosovo - Makedonija u Martu 2020.
To se verovatno nece menjati. Cestitam vam na dobroj igri i samo napred u nove sportske pobede. Znaci Kosovo moze relativno lako do EP... Ne mislim do pehara mada ako se dobro kupuje, ko zna?

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk

Link to comment
1 minute ago, mlatko said:

To se verovatno nece menjati. Cestitam vam na dobroj igri i samo napred u nove sportske pobede. Znaci Kosovo moze relativno lako do EP... Ne mislim do pehara mada ako se dobro kupuje, ko zna?

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk
 

 

Volim cinizam, i sam sam takav. Ali da je do kupovanja, bili bi danas u Interpolu, ne?

 

Sad ozbiljno, momci igraju odlicno, samo da ne polete previsoko. Koliko sam ih ja video, nijedan nije stariji od 23 ili 24 godina a ima i mnogo mladjih. Cekacemo mi jos godinama ucesce na velikim takmicenjima ali stvarno mi se svidelo kako su igrali.

Link to comment
31 minutes ago, rooney said:

Dobismo Azere rutinski sa 4 prema 0. Ne bih mnogo hvalio Kosovo ali da ste videli tekmu, jedino Hrvati igraju kao Kosovo. Kakva dodavanja, kakvi golovi. Golman jedva prekjuce potpisao za Kosovo, intervjuisan na engleskom iako se zove Arianit (igra za City). Nisu stali 90 minuta!

 

Dok je Arianit branio za CG davao je intervju na srpskom. Bice ga je strah bilo pa se opredjelio za engleski. :D

Edited by MiddleClass
Link to comment
21 minutes ago, az67 said:

 

Za A i B ligu lista ekipa koje su usle u baraz sada nicemu ne bi sluzila, iz te dve lige ce gotovo sigurno sve ekipe ili ici direktno na EP ili ce biti u barazu.

 

Baraz D lige je verovatno fiksiran. Ako se niko od prvoplasiranih ne plasira kroz kvalifikacije, parovi polufinala su Gruzija-Belorusija i Makedonija-Kosovo*. Prvoimenovane ekipe su domacini u polufinalu, domacin finala se zreba pre polufinala.

 

Ako se neka od ovih ekipa plasira kroz kvalifikacije, u baraz upada Luksemburg. Npr, ako se plasira Gruzija, parovi polufinala su Makedonija-Luksemburg i Kosovo*-Belorusija.

 

Upada Luksemburg kao najbolja drugoplasirana repka D lige ili?

Link to comment
1 minute ago, MiddleClass said:

 

Dok je Arianit branio za CG davao je intervju na srpskom. Bice ga je strah bilo pa se opredjelio za engleski. :D

 

Stvarno ne znam gde je igrao, do veceras nisam ni pratio kosovsku repku. Moze biti posto ga je komentator najpre pitao na engleskom.

Link to comment

A ne znam ... neki sigurno. Mozda bi vise navijali za Albaniju ... pojma nemam. Verujem da postoje neki koji ce navijati i za Makedoniju.

Sve je danas normalno ... eto ljudi iz Republike Srpske navijaju za Srbiju protiv Bosne, ili zasticena vrsta (Srbi u Hrvatskoj) navija(ju) za Srbiju protiv Hrvatske.

Link to comment
3 minutes ago, porucnik vasic said:

Срби у Хрватској заштићена врста? Занимљиво.

 

I meni je to zasmetalo ali nisam hteo da intervenisem. Ali, kunem ti se da sam znao da ces ti prvi skociti!

Link to comment
16 minutes ago, rooney said:

 

I meni je to zasmetalo ali nisam hteo da intervenisem. Ali, kunem ti se da sam znao da ces ti prvi skociti!

Мени би брате било јако драго да си ти а не ја скочио. Ипак, хвала макар си размишљао о томе.

Link to comment
3 minutes ago, porucnik vasic said:

Мени би брате било јако драго да си ти а не ја скочио. Ипак, хвала макар си размишљао о томе.

 

Jesam razmisljao o tome i hvala na tome. Necu da se mesam u medju-srpska pitanja. Volim da citam i to je to.

 

Pozdrav brate!

Link to comment
  • renne changed the title to Uefa Liga Nacija sve sezone

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...