Jump to content
IGNORED

Rumunija


renne

Recommended Posts

spavao sam jedared u branu

 

ispod zamka su kiosci sa kürtőskalács i sličnim zajebancijama, mini vašar, čak sam i večerao u nekom restoranu u okviru tog dela, papanaši su bili njesra

 

nisam bio u zamku, kasno smo stigli, rano otišli

Edited by Braća Strugacki
Link to comment

:lolol:

Jeste, Danil Simonov, zato se toliko bavi noževima

 

Deca noći, odlično opisana Rumunija, gradovi, zamkovi, pa čak skapiraš i kuda da voziš od jednog so drugog mesta :D

Link to comment
  • 3 weeks later...

Bili u Rumuniji,tri dana..skroz mi je zanimljiva i planiram da idem jos mnogo puta..

 

odustali smo od Brana..drugi put cemo ici  u taj kraj pa cemo tamo detaljnije njuskati

 

Salina Turda je skroz zanimljivo mesto,rudnik soli sa velikim dvoranama i slanim jezerom....i sama Turda je zanimljiva

i Alba Julija je zanimljiv gradic a tvrdjaja je predivna,treba vise od 3sata za obilazak..jako je prostrana i sredjena,katedrala,crkva,muzeji,arhitektura sve je zanimljivo..

i dvorac u Hunedori je super..spolja je bas zanimljiv,nije ni iznutra los

sve u svemi sve je zanimljivo

slike stizu kasnije

 

 

na putanji na kojoj smo bili su 95% auto-puteva pa se brzo stize..

i epski progodak tj. ,,promasaj,, izlaza sa auto-puta kod Temisvara na koji nas je vodila navigacija i posle toga sledeci izlaz koji je vodio na obilaznicu oko grada gde Temisvar nismo pipnuli ...ne znam zasto to nije navigacijin prvi izbor jer bi se sigurno ,,lepo,, proveli kroz grad u petak uvece...

Edited by ivy
  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...