Jump to content

Tokio 2021

theanswer

Recommended Posts

Halvard
2 minutes ago, theanswer said:

Ako misliš na rvanje može. 

https://uww.org/event/world-og-qualifier?tab=results 

ovde ćeš gore naći stremove za 3 različite strunjače, moraš da premotavaš jebiga da nadješ ove naše. Mada upozoravam te da su obe pobede bile Murinjovske na pasivnost. 

Može i jednostavnije, YouTube kanal United World Wrestling izbacuje sve borbe pojedinačno, obično u roku od jednog dana.

Inače od 4 rvača koje šaljemo samo je jedan izdanak naše škole™, Mate Nemeš. Imamo dvojicu naturalizovanih Gruzina i Mićića koji je odrastao i trenira u SAD, tako da mi je to sve malo bezveze, ali 'ajde. Mada je ovaj Datunašvili opasno dobar, danas je izbacio aktuelnog olimpijskog šampiona i lagano bi imao mesta u reprezentaciji Gruzije da se nije pokačio sa čelnicima tamošnjeg saveza, izgleda nije baš sav svoj. :D

• Replies 111
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• theanswer

26

• arheolog1981

7

• Lucano

7

• stoutspectacledbold-head

6

Top Posters In This Topic

Popular Posts

najgora odluka ikada. jebo im ja mater i njima i politickoj korektnosti. bas me boli kurac kako se on/ona oseca, 35 godina je bio muskarac i razvijao misice i kad je video da kurca ne moze da postigne

Ode mast u propast!

Time su kvalifikacije što se rvanja i tekvondoa takodje završene. 4 rvača šaljemo i 2 devojke u tekvondou. Jednog rvača više nego u Riju i isti broj u tekvondou. Mislim da bi se naturalizovani Iranac

theanswer

Jeste bezveze malo. Sa druge strane, čisto sa sportske strane da najbolji takmičari treba da učestvuju na najjačem takmičenju, to je ok. Znaš li možda što nismo slali Mehdija ili kako mu je ime u tekvondou? 

Arena prenosi kvalifikacije u rvanju, samo su iz nekog razloga u programu napisali Ragbi: kvalifikacioni trunir za OI

theanswer

Za nas su završene kvalifikacije u veslanju i kajaku. Imaćemo po 3 predstavnika u oba sporta. Imajući u vidu da smo imali 10 u kajaku u Riu i osvojili medalju prilično razočaravajući rezultati. 

theanswer

Štafeta 4x100 je otplivala sjajno uprkos Velji prvoj izmeni i sa ovim rezultatom bi trebalo da bude sigurna za Tokio. Barna je posebno pokidao. Ukupno drugo vreme u kvalifikacijama iza Italijana i skoro 2 sekunde bolje vreme nego pre 2 godine na svetskom. 

pbg12345
Posted (edited)

levajac je onaj klinac sto je napravio rezultat pre neku godinu, iznenadjenje bilo veliko?

karakasevic jos igra, koliko on ima godina jbt, 60?

jel to "obaraju rekorde"

cini mi se da je vec bila neka slicna gadost dal za prosle oi, dal za neko sp

e: sad vidim da to i jesu bile kvalifikacije za ove oi

Edited by pbg12345