Jump to content

Tokio 2021 - opšta tema

theanswer

Recommended Posts

Srpski stonoteniseri se plasirali na Olimpijske igre http://sportklub.rs/Ekipni/a321568-Srpski-stonoteniseri-se-plasirali-na-Olimpijske-igre.html

edit: Za Dimitrija nije bilo onomad 3 hiljade evra da se pošalje na Svetsko juniorsko u Australiji.

Za žene je bilo.

A dečko ih sam odvuče za Japan.

Edited by stoutspectacledbold-head

Levajac 3 pobede u 4 meča protiv Austrije i Hongkonga.:smiley_hail::smiley_hail::smiley_hail:

Bili smo totalni autsajderi. Ovo je veliki uspeh. Imaćemo ekipu na OI, plus dva igrača u pojedinačnoj konkurenciji vuče ovaj rezultat. Mi smo bili 37. na prošlom svetskom. Sada su momci ušli u 16.:D

Jos ludje zvuci ako je tacna informacija da je Levajac upao umesto povredjenog Karakasevica :D

Ovo je zaista senzacija i steta je sto ce proci relativno nezapazeno u nasim medijima. Wong Chun Ting je odlican modern penhold igrac, pobedio je izmedju ostalih i onog malog japanskog drekavca Harimotoa prosle godine, dugo bio u top 10 na rang listi, a Dimitrije je negde oko 400. mesta trenutno. Zamislite da Mladosta iz Lucana izbaci Borusiju Dortmund, to mu je otprilike to :D

2 hours ago, theanswer said:

Precenjujete rukometaše :D

Ali senzacija jeste

Nije reč uopšte o rukometu.

Već kakvo je realno stanje našega pinga i ponga.

Oni su tukli i Austriju, još jebeniji rival no HK. S tim što su nas oni toliko podcenili da nisu ni stavili Habesona protiv nas.

Pa i HK isto je uradio. Najbolji igrač ostavljen samo da odigra taj 5. eventualni susret, do kojeg ne bi ni došlo da Pete nije krenuo putem Karakaševića. Krivudavi putevi kokainskih noći

Čitaj, rekreativac.

I onda dodje klinjo i objasni im kako se igra.

A sam Karakašević kaže da Levajac ne bi ni išao, no je njega ( Karakaševića ) rame nešto jebalo, pa je odustalo, pa kao, eto, kad je već takva situacija, neka ide mali da se malo proveseli...

edit: Karakašević: Da sam išao ja, izgubili bismo od Austrije http://sportklub.rs/Video/Ostali-sportovi/Ostalo/a321640-Karakasevic-Da-sam-isao-ja-izgubili-bismo-od-Austrije.html

Dimitrija sam prvi put gledao, bilo mu je maks. 13 leta, na, rekao bih, jedinom do sada odigranom Zrenjanin open turniru.

Imao, normalno, spram njega, prejaku grupu, sva tri meča izgubio, ali me je, već tada, stavom i pristupom prema igri i prema protivnicima ( ništa respekt, ništa strah ) kupio trajno.

Da bi imao plasman, moraš ići na turnire. Medjunarodne, podrazumeva se.

Stičeš iskustvo, pobedjuješ bolje plasirane i penješ se na renking lestvici.

Dimitrije je sad tukao 79. i 19. na svetskoj rang listi.

Ali je to učinio jer je išao umesto povredjenog Karakaševića.

Ne vizija " imamo mladog, vrednog i talentovanog momka, daj da svi stanu iza njega i da se maksimalno isforsira, da, napokon, pokušamo stvoriti ozbiljnog profesionalnog igrača nakon xyz godina... "

Da se ima šansa da se preko njega, eventualno, vaskrsne stoni tenis u zemlji i zainteresovanost dece za treniranjem istog.

Već splet okolnosti.

Ne bi mi bilo nikakvo iznenadjenje da ne bude vodjen na OI.

U smislu " mlad je, ima vremena, budućnost je pred njim, polako, da ne sagori... "

I tako dok ne postane neprofesionalan i sklon rekreaciji.

• Redoran changed the title to Tokio 2021 - opšta tema
  • Redoran pinned this topic