Jump to content
IGNORED

Calcio nostalgija


mrdja

Recommended Posts

13 je genijalstina isto, kako se izvio, gde ju je poslao...  Je l' to 17 isto dao kao Siltonu? Nista tom coveku ne verujem. :laugh:

Pa onda 30, slicno kao Ronaldinjo protiv Celzija. Pa 33, takve golove je Van Persie zakucavao. 39 nije smeo desnom. :D

San Paolo, kakva napaljenstina od publike, jezivo. 15 penala po sezoni im je svirano, pri kraju je postalo bas monotono. :D

Link to comment
17 hours ago, goofs said:

 

Kad je duduk i neznalica :sleep:

 

Mnogo bi zajebano danas bilo sa samo 3 stranca. Mislim da bismo gledali nekvalitetniji, ali i dosta neizvesniji fudbal.

 

Kompetitivniji = kvalitetniji.

Link to comment
12 hours ago, Plajvi said:

13 je genijalstina isto, kako se izvio, gde ju je poslao...  Je l' to 17 isto dao kao Siltonu? Nista tom coveku ne verujem. :laugh:

Pa onda 30, slicno kao Ronaldinjo protiv Celzija. Pa 33, takve golove je Van Persie zakucavao. 39 nije smeo desnom. :D

San Paolo, kakva napaljenstina od publike, jezivo. 15 penala po sezoni im je svirano, pri kraju je postalo bas monotono. :D

Strasno paljenje, cesto i ovi koji stoje iza gola krenu za njim ka tribini, fotoreporteri, novinari, rezerve... Mada ih i on dodatno pali, bas na max. 

  • +1 1
Link to comment

Najveci kvalitet Maradone ne mogu hajlajtsi da zabeleze, a to je kakav je saigrac i borac bio. Ne znam da li je ikad pre ili posle vidjena takva harizma. 

 

Po mom misljenju najbolji igrac u istoriji Serie A, covek koji je uzdrmao citavu jednu hijerarhiju.

Edited by Meazza
Link to comment
  • 2 months later...

bariintercassanoenyinnaya-giocopulito.jp

 

https://giocopulito.it/le-meteore-della-serie-a-hugo-enyinnaya-il-carneade-di-bari-inter/

 

Mladi Hugo Enyinnaya i Cassano nakon pobede Barija nad Interom 2:1. Upali neočekivano u prvu postavu neigranjem Osmanovskog i Masinge i zabili po gol. Ispostaviće se i poslednja bitna noć u karijeri Nigerijca. Inače, ima jedno od onih imena koje se prosto ureže u memoriju, poput Susantike Jajašinge ili Kalid Al-Muvalid. :D

Link to comment
3 hours ago, Mindaugas Žukauskas said:

bariintercassanoenyinnaya-giocopulito.jp

 

https://giocopulito.it/le-meteore-della-serie-a-hugo-enyinnaya-il-carneade-di-bari-inter/

 

Mladi Hugo Enyinnaya i Cassano nakon pobede Barija nad Interom 2:1. Upali neočekivano u prvu postavu neigranjem Osmanovskog i Masinge i zabili po gol. Ispostaviće se i poslednja bitna noć u karijeri Nigerijca. Inače, ima jedno od onih imena koje se prosto ureže u memoriju, poput Susantike Jajašinge ili Kalid Al-Muvalid. :D

 

Mislim da sam tu utakmicu gledao lajv. Šteta za Kasana, ne može se reći da je imao lošu karijeru ali ni blizu koliko je mogao srazmerno nivou talenta.

Link to comment

Ja sam je sigurno gledao lajv, bio je to jos jedan klasican interov poraz iz tog perioda, pola "lako cemo" pola "nece valjda"... Solidan je bio taj bari, imali su recimo tri svedjanina u timu, i tog massingu, luigi garzia, kratko cebe

Link to comment
On 11.4.2020. at 22:18, Plajvi said:



I one dve sezone (mrzi me sad da tacno guglam koje) kad Perudja sjebe Juventus po pljusku i Lacio sjebe Inter, mislim Ronaldova poslednja tekma tamo) sto su bile resene u poslednjem kolu, eh staaaari dobri fuzbalj. :wub: 

1999-2000- kako je Anćeloti fulao titulu.:happy:

2001-2002- Vratislav Greško:vesala2:

Burazer i ja navijali za Inter, a oni su valjda +5 profulali 3 kola pred kraj prvenstva. Atalanta (?) i Lacio im uzeli meru. Naravno zlo od Juventusa osvojilo titulu.

 

 

Link to comment
17 minutes ago, Facundo Orellana said:

1999-2000- kako je Anćeloti fulao titulu.:happy:

2001-2002- Vratislav Greško:vesala2:

Burazer i ja navijali za Inter, a oni su valjda +5 profulali 3 kola pred kraj prvenstva. Atalanta (?) i Lacio im uzeli meru. Naravno zlo od Juventusa osvojilo titulu.

 

 

 

Nesrećni Hektor Kuper bi nekako završio drugi pa sve da je jedino njegov tim u takmičenju. :D

Link to comment
3 hours ago, MocaVukotic said:

Ja sam je sigurno gledao lajv, bio je to jos jedan klasican interov poraz iz tog perioda, pola "lako cemo" pola "nece valjda"... Solidan je bio taj bari, imali su recimo tri svedjanina u timu, i tog massingu, luigi garzia, kratko cebe


Osmanovski, Anderson onaj vezni sto je pucao penale, igrao je na SP 2002 (zaboravio sam mu ime) i ne znam ko je treci. Branio Mancini, posle njega onaj kratki Gillet. I naravno, 1 Zambrotta. 

Imali su jako kul logo, omiljeni su mi bili uvek od ovih sto se bore za opstanak. :D 

Taj Inter uvek trosio k'o konj, i na kraju igraju Guly i jebeni Georgatos i Cauet, ako se vise iko seca tih likova. Imam utisak da je ceo svet gledao tu tekmu, milion puta se spominjalo na raznim mestima i u raznim drustvima. :laugh:

Edited by Plajvi
Link to comment
2 hours ago, Plajvi said:

 Imam utisak da je ceo svet gledao tu tekmu, milion puta se spominjalo na raznim mestima i u raznim drustvima. :laugh:

Ceo svet jeste gledao seriju a tih godina, sve sto je moglo da se gleda

Link to comment

Inače, Andersson i Osmanovsky su se predstavili 1997. u Malmöu protiv Hajduka. U Splitu su vodili 2-0, Drago Ćosić već otpisao Hajduk, a onda tri gola Hajduka od 80.minute do kraja prve utakmice. U revanšu 2-0 za Hajduk u Švedskoj.

Link to comment

Utakmica je igrana u posebnom vecernjem nedeljnom terminu u 20,30 namenjenom za derbi kola, i oba gola su bila spektakularna. I Kaljari je imao gotivnu ekipicu u to doba (Mboma, O Nil, Zebina, Kalon...)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...