Jump to content
IGNORED

Calcio nostalgija


mrdja

Recommended Posts

Calcio sam poceo da pratim od sezone 98/99. Nestvarno koliko je jakih timova bilo. Dovoljno je samo bilo videti napad ekipa. Lazio sa Salasom i Vierijem, Juve sa Pipom i Del Pierom, Parma Crespo i Chiesa, Fiorentina Batistuta i Edmundo, Milan Birhof i Weah, Roma Toti i Delevecio, Inter Ronaldo+ Zamorano. Bologna je imala  Singorija, Sampdorija Montelu i Ortegu. Piacenca S.Inzaghi, Venezia Recoba. Zao mi je sto Parma nije uzela scudeto. Bukvalno pola Argentine je bilo tamo. Bravo Johne legendarna petica na hrt :Hail:.Seria a je bila fudbalski Nba. Parma je te sezone uzela kup uefa a Bologna stigla do polufinala. Lazio uzeo poslednji KPK. Juve nesretno ispao od uniteda u polifinalu CL

 

 

 

 

 

Edited by Cash
Link to comment

Koliko kosijanera! 

Abel Xavier izgledao kao šesti Jackson, da mi život zavisi ne bih pogodio. :D Fiorentina, Inter, Parma i Lacio s kraja devedesetih = :heart:. Svi su bili beton, sećam se i da je Bolonja jednom dogurala do polufinala KPK/UEFA (nisam siguran). Paljuka, Sinjori, pokojni Ingeson, Anderson, Nervo, Lokateli, Kolivanov itd. Milan i Juve su bili uvek ogavni, Sampdoria imala do jaja dresove, Roma bila meh, jedino sam navijao onomad kad su uzeli titulu Juventusu, sa Nakatom i Batistutom. :) Kasano i Zambrota u Bariju, memories. 

Rekoba, Edmundo, Ronaldo i Batistuta najvece face te ere. I nasi su bili carevi, Mijajlo jednom dao 3 koma Sampdoriji, sve iz slobodnjaka. :1389_flag_rs:

Edited by Plajvi
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...