Jump to content
IGNORED

Calcio nostalgija


mrdja

Recommended Posts

11 hours ago, Meazza said:

Paolino.... Paolino.... :frust: 

 


 

  Hide contents

PULICI! 

 

Nisam mogao da se setim dva minuta. :( Samo 115 :( Nisam se setio: Dibale, Sinjorija :isuse: Chiese, i nekoliko drugih iz zadnjih 15 godina iz ovih manjih timova. Ali zato Protti, Hubner, Boninsegna, Chinaglia, Pierino Prati, Pruzzo, moj avatar, sve uredno...

 

 

Spoiler

Da, ja sam i Rossija zaboravio. Kao da je on išta bitno ikad napravio. :isuse: Ali zato sam se sjetio jebenih Ferrantea i Maniera.

 

Link to comment

In a hindsight, Parma se dobro zajebala njegovim dovođenjem, očekivali su valjda da im zamijeni nezamjenjivog Verona iako nisu isti profil igrača. Burrito je uvijek bio budala skoro koliko i majstor, nikad nisi bio siguran da mu neće doći žuta minuta koja će te skupo koštati.

Link to comment

Moj utisak je da je uglavnom bio ispod renomea, posebno posle pocetnog hajpa. Veliki majstor s loptom, na trenutke I maradonican, ali za velikog igraca tteba mnogo toga sto ovaj nije imao.

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

mnogo mi je zao sto nisam mogao da pratim tu ligu u to vreme. ovako sa distance moze da se nauci dosta toga, ali ni izbliza onoliko koliko je neko prirodno zapamtio samo gledajuci i prateci na dnevnoj bazi. sto dolazi do izrazaja kad se rade oni kvizovi :D

s tim u vezi, ako imate neke dobre dokumentarce ili tekstove o tim vremena, slobodno nalepite

Link to comment
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...