Jump to content
IGNORED

Calcio nostalgija


mrdja

Recommended Posts

E jebem ga, ispade sad da ja pljujem Zubatog, jednog od najomiljenijih mi igrača svih vremena. Odoh Vučića da gledam, pametnije mi je. Biznis forume u Leposaviću, hir aj kom

Link to comment
1 minute ago, James Marshall said:

 

Pa ne znam, ti reče npr. da je Zuba vodio Inter i bio vođa na terenu dok je bio u Interu, a on čovjek u pet sezona skupio manje od sto utakmica u svim takmičenjima. Jebiga, nije baš bio etalon pouzdanosti, jebiga ne možeš biti vođa svaku treću utakmicu. Kažem, pričamo u različitim kategorijama. 

 

Prijatelju, zaista izvini ako delujem nadmeno. Ali o ovome sam pisao milion puta ovde i dosadan sam samom sebi. Ukratko - Ronaldo je jednostavno za klasu bolji od Zidana, napisao sam zasto, necu da se ponavljam. Ne mislim da je to pitanje bilo kakvog licnog utiska vec smatram da je to preduslov za dalju diskusiju. Da ti to dokazem ne mogu, neka bude po tvom, eto slozicemo se da se ne slazemo, whatever. 

 

Ali da ne bude da ti nista nisam odgovorio:

 

- Zidan ni sam nije bio etalon pouzdanosti. Mozes da pitas bilo kog navijaca Juventusa.

- Ronaldo je fenomen i zbog toga sto nije ostao invalid posle tih nekoliko sezona u Italiji. Ali dobro, verovatno je i to teorija zavere, NLO i iluminati.

 

Najzad, kad si u pricu uveo "umetnicke" i "korporativne" aspekte, s tim zaista ne umem da polemisem niti me ti aspekti zanimaju. 

 

Svako dobro i nemoj se ljutiti.

Link to comment
7 minutes ago, gervasius twinkleminkleson said:

Elem, ovi nesavrseni igraci su ionako neuporedivo zanimljiviji. Npr: 

 

 

 

:wub:

 


Lepsi je Ortegin, ali evo jos jedan slican - manje spektakularan, mnogo vazniji - majstori obojica. 
 

 

Link to comment

Dobro, Crespo je ipak druga kategorija. On je bio vrhunski igrac, i mislim da je, kao i Ronaldo, jedan od rjetkih koga su volili maltene navijaci svih klubova. 

 

Ortega spada u moju omiljenu kategoriju igraca, nedoreceni genijalci. Tacno vidis da ima talenta za citav jedan tim, ali i da ga nikad nece do kraja iskoristiti. 

Link to comment
1 hour ago, Plajvi said:


Lepsi je Ortegin, ali evo jos jedan slican - manje spektakularan, mnogo vazniji - majstori obojica. 
 

 

Jos kad uzmes u obzir da je ovo izvedeno u finalu LS... genijalnih 9 sekundi.

Edited by W.F.C.
Link to comment

Drugačiji tip igrača i ne mogu se uspoređivati.

Ali jasno je da je Zizu kompletniji. 

 

Ronalda su ozljede spriječile da upotpuni dojam.

Ali, definitivno je bio uzbudljiv, pogotovo kad je počinjao. Sjećam se onih driblinga kroz dvojicu u Primeri. Mislim da protiv Valencije.

 

Ali, kao što rekoh, Zidane je bio veća zvjerka.

Link to comment
15 minutes ago, Ezekijel said:

Drugačiji tip igrača i ne mogu se uspoređivati.

Ali jasno je da je Zizu kompletniji. 

 

Besmislica. Mateus je jos kompletniji, pa sta? Ono sto su Zidan, Badjo, Ronaldinjo i ostali radili s loptom, Ronaldo je radio u warp speedu u delu terena gde je to najteze, i to sa takvim osecajem za prostor i zavrsnicom da je bio bukvalno nezaustavljiv legalnim metodama. Uostalom, pitajmo stopere Serie A tog vremena ko im je bio najveca nocna mora i koga su se najvise plasili. 

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...