Jump to content
IGNORED

Calcio nostalgija


mrdja

Recommended Posts

Koga briga koga je korumpirano govno Platini smatrao najboljim, da nije Masara? :fantom:

 

Sinjorijeve tri-četiri sezone u Laciju su nedostižne za većinu tad popularnijih italijanskih napadača

Link to comment

Dobro, kad smo vec kod korupcije, Signori tesko da je ista bolji :D

 

Mada sam ga bas volio kao igraca. Odlican je bio kod Zemana u Fodji i kasnije Laciju.

Link to comment

Cragnotti je izgubio dobru lovu na njemu. Trebao je preći u Parmu za 25 miliona maraka ili tako neku za to vrijeme veliku lovu no navijači Lazija su to spriječili.

 

Ona lijeva noga... :Hail:

Link to comment

Meni je mancini bio omiljeni igrač (mrzeo sam ga jedino kad au zvezdu izbacili), atraktivni golovi i jos bolje asistencije. U reprezentaciji nikad nije napravio karijeru, 88- 90 igrao mrtvi djanini, posle su se pojavili badjo i kompanija. Uopšte italijanske 10 tog doba su bile fenomenalne, čini mi se da je del pjero bio najomiljeniji kod svih selektora. Oni iz drugog ešalona, tipa di kanio i karbone(i) su postali legende u ovim slabijim ligama. Zola, toti, badjo, mancini, del pjero ...

Link to comment
4 minutes ago, lazni said:

Meni je mancini bio omiljeni igrač (mrzeo sam ga jedino kad au zvezdu izbacili), atraktivni golovi i jos bolje asistencije. U reprezentaciji nikad nije napravio karijeru, 88- 90 igrao mrtvi djanini, posle su se pojavili badjo i kompanija. Uopšte italijanske 10 tog doba su bile fenomenalne, čini mi se da je del pjero bio najomiljeniji kod svih selektora. Oni iz drugog ešalona, tipa di kanio i karbone(i) su postali legende u ovim slabijim ligama. Zola, toti, badjo, mancini, del pjero ...

Mislim da je Mancini imao neki sukog sa Vicinijem, pa kasnije i samim savezom. Zato je skupio bas malo utakmica za reprezentaciju, iako je bio fenomenalan igrac. 

Link to comment
4 hours ago, ArleKino said:

 

Kad je u pitanju Debeli Ronaldo, Dario Šimić je pričao o njemu i Vieriju. Trening im je, kaže, bio posljednja stvar na pameti, to je samo ganjalo pičku. Vieri je na zid valjda kačio gaćice svih žena sa kojima je bio. Bila je i ona priča da je Ronaldovu Milenu kresnuo Seedorf pa da je zbog toga Ronaldo i otišao u Real.

Ima i prica da ga je Florentino molio da bude kao Figo i da manje izlazi pa je ovaj navodno rekao da kad bi imao Figovu zenu kod kuce, ne bi ni on izlazio.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...