Jump to content
IGNORED

Calcio nostalgija


mrdja

Recommended Posts

2 minutes ago, John Coltrane said:

Pocinje sa ovim covekom sa slike, a nekoliko godina kasnije je to list Eho i Emilio Paskuci. Sreidna 90tih Nenad Stefanovic na BK. Ostalo je istorija.

13671703391872.jpg

Jeste, nezaboravni Djurkovic :)

Link to comment

Mozda ce vam biti dosadna Serija B, ali morao sam da stavim iz dva razloga.

Prvi, Atalanta je bila tu.

Drugi, ovi igraci (u dresovima u kojima nismo navikli da ih gledamo):

Christian Vieri (Venezia)

Paolo Montero (Atalanta)

Oliver Bierhoff (Ascoli)

Eusebio Di Francesco (Lucchese)

Damiano Tommasi (Verona)

Dario Hubner (Cesena)

Nicola Amoruso (Fidelis Andria)

Thomas Helveg (Udinese)

Marco Ferrante (Torino) ... dobro, on u ocekivanom dresu ... ali je nevorovatno kakvi igraci su igrali u Seriji B

 

ia8ihUA.jpg

 

AHbjyon.jpg

 

GQonwhF.jpg

Link to comment

Najzalije mi je sto nikako da se nakanim da sve sa VHS prebacim na komp. Imam te preglede Kalca, TOP fudbal (vodio Vjetrovic i Kovinjalo) pa Sportski mix sa 3K koji je kao EvroGolove sa EuroSporta, pa sa HRT emisija Petica (jaoooo koliko samo o Zvezdi 91).

Link to comment
Just now, John Coltrane said:

Najzalije mi je sto nikako da se nakanim da sve sa VHS prebacim na komp. Imam te preglede Kalca, TOP fudbal (vodio Vjetrovic i Kovinjalo) pa Sportski mix sa 3K koji je kao EvroGolove sa EuroSporta, pa sa HRT emisija Petica (jaoooo koliko samo o Zvezdi 91).

 

To bi bilo super da se sad pogleda

Link to comment
58 minutes ago, Cash said:

 

 

Ove tekme se secam kao da je juce bila. Nedelja predvece, ja romanista likujem zbog pobede u Firenci 3:1, drugar interista prepricava kako je Ronaldo dao gol Pjacenci za 2:1, a idemo kod drugara koji lacijal i ciji deda treba da nas spremi matematiku posto u ponedeljak imamo pismeni. Pola sata je puno da smo proveli slusajuci deda Djuru i klimajuci glavama kad smo dali znak drugarovoj sestri da upali TV. Sutradan smo sva trojica predali vezbanke za koje smo znali da nam sleduju kecevi, ali smo i dalje "ziveli" od onih 4:4 na Olimpiku. Bezbrizni dani u najgore vreme posle bombardovanja, bukvalno smo upijali fudbal.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...