Jump to content
IGNORED

Bundes Liga 18/19


John Coltrane

Recommended Posts

Drugi gol nije trebalo da bude priznat, tj penal nije trebalo da bude ponovoljen, jbg. 

Plus, tesko da je trebalo da bude uopste penal, ali ajde, to je dozvoljena greska. Ovo je bas idiotski, kad se vec sjetio da gleda VAR kod izvodjenja penala. 

Link to comment
  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • John Coltrane

    232

  • Strahan

    218

  • MiddleClass

    96

  • Grandilof

    74

Top Posters In This Topic

Posted Images

mislim da je za ulazak igrača ranije ponavljanje penala u svakom slučaju. kao naši na olimpijadi

mada je to nelogično, trebalo bi da zavisi od toga ko je prvi ušao, kao u košarci kod sl bacanja

 

u stvari, sad kad pogledam možda su čak Hofenhajmovi prvi zakoračili, a onda Roben utrčao. ali to su santimetri, ako su to gledali svaka im čast

u svakom slučaju prvo je trebalo da pogledaju sramni dajv za koji su dali penal

Edited by levi
Link to comment
6 minutes ago, renne said:
23 minutes ago, Grandilof said:
Ja sam bio osudjen na Eon pa sam morao slusati Banjca, prvo je rekao penal bilo kontakta moralo se suditi, pa onda je posle 5 minuta dodao uz Riberijeve glumacke sposobnosti. Smehotres.

Možeš na eon da menjaš audio

 

Gde to ? Ja sam samo nasao language kada pustam preko neta, a to menja samo jezik u opcijama bez audio. Daj printscreen ako je moguce...

Link to comment
17 minutes ago, levi said:

mislim da je za ulazak igrača ranije ponavljanje penala u svakom slučaju. kao naši na olimpijadi

mada je to nelogično, trebalo bi da zavisi od toga ko je prvi ušao, kao u košarci kod sl bacanja

 

u stvari, sad kad pogledam možda su čak Hofenhajmovi prvi zakoračili, a onda Roben utrčao. ali to su santimetri, ako su to gledali svaka im čast

u svakom slučaju prvo je trebalo da pogledaju sramni dajv za koji su dali penal

Da je bio gol, onda ide ponavljanje, posto nije, indirekt za ekipu koja se brani.

Link to comment

Joj sudije sise, pa za ovo treba da leti iz saveza. Veghorst nabada glavom igraca Shalkea, dobija crveni i posle VARa ipak zuti. Pakao.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

pa hteo je da kompenzuje, ali kad je pogledao, stvarno nije bilo razloga za crveni

 

evo dao im je i penal,  baš se trudi da se iskupi

 

 

Edited by levi
Link to comment

jel ovo prvi put u novijoj istoriji da se Bundesliga ne igra premium Adidas loptom, nego ovom  nižerazrednom, Select  :isuse:

 

Spoiler

maxresdefault.jpg

 

 

Edited by levi
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...