Jump to content
IGNORED

Bundes Liga 18/19


John Coltrane

Recommended Posts

Gledah Bayern juce, smesno ono izgleda, ljudi su stvorili nekih 25 sansi, a ovi bukvalno nisu presli ozbiljno centar, neke trening utakmice deluju ozbiljnije. Mogu da kuliraju opusteno do februara, marta uobicajeno, ove sezone jos i vise.

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • John Coltrane

    232

  • Strahan

    218

  • MiddleClass

    96

  • Grandilof

    74

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bajern gazi, Herlih leti - mislim da je ovo najbolje sroceno (ukrao sam iz Mozzart liste).

 

Brant na klupi :isuse:

Edited by John Coltrane
Hajko Herlih napolje
Link to comment

Riberi, Alaba, James, Humels, Gorecka, nek nastavi Strahan ko je sve izostavljen.

Eksperimentisati na Alijancu sa 3 pozadi je ludost, ostaviti Branta na klupi a Haverca roknuti na bok ravno samoubistvu. Mozda Hajko ima finu cifru u slucaju raskida ugovora, ne znam sta bi drugo moglo biti.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
54 minutes ago, John Coltrane said:

Penal cist ko suza, al i to je dzabe.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ako je ono cisto kao suza, ugasite fudbal odmah, da ne spominjem ponavljanje penala. 

Link to comment

Dobro, ugasice fudbal ako ti tako kazes.

 

 

U danasnjem mecu nije upitna pobeda Bajerna, ali ovo sto se igralo drugih 45min je toliko negledljivo i jalovo da se recima ne da opisati. Igralo se tako kao da je 5:1 (bolje i da je bilo), Bajern gnavio loptu u onom najgorem maniru Gvardiole "ja tebi ti meni", a Lever nije ni pokusao da predje pola kao da igra revans u kupu i ima prolaz sa 2:1 u gostima. Smeniti trenera posle 3 kola mozda ne bi bio najbolji potez, a pre svega zbog slabe ponude na trzistu onih koji su slobodni ili uopste zainteresovani, ali i imati ovakav ucinak sa skupom ovih fudbalera je porazavajuce. Anemija kao takva.

Link to comment

Preskocio sve utakmice danas sem bajerna prvih 10’.
Reakcija nojera posle odbranjenog prvog penala - nestvarno.
John
Vidim da je niko mesao sastav, danas se provukao ali u sredu nece.



Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...