Jump to content
IGNORED

Bundes Liga 18/19


John Coltrane

Recommended Posts

Gol u 14.sekundi. Bayern svakom sledecom utakmicom postavlja novi nivo neozbiljnosti, neorganizovanosti.. cak i da okrenu ovo nebitno je jer probleme koje imaju u igri ne resavaju mesecima.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Link to comment
  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • John Coltrane

    232

  • Strahan

    218

  • MiddleClass

    96

  • Grandilof

    74

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bajern je prosle sezone imao 4 poraza, a vec veceras moze imati 5. Generalno proslih sezone, neka me Strahan ispravi, su uglavnom imali 1,2, poraza i vec u ovo doba imali 20+ od drugoplasiranih.


E, sad, najcrnje je sto BVB i Favr takodje rasipaju bodove, pa cak ni ovoliko los Bajern nije van najuze konkurencije za salataru.

Link to comment

Dobro nije Dortmund mnogo rasuo bodova, 15/5/1 je ipak strasan rezultat, i posavili su neki rekord za njih. Ono sto je tacno i sto ne valja sto su usli u seriju i to na najcnje nacine, 3 komada u 15 minuta i slicno. I ovo za Bayern je tacno kakvi god da su bice lagano u igri za titulu, uspevaju nekako da dobijaju.

Link to comment

Ne znam da li si gledao proslo kolo - vodili su 3:0 protiv Hoffea 3:3 kraj, protiv Herte kuci su primili gol u nadoknadi sa penala za 2:2 i izgubili su prilicno lako od Fortune.
Na to "rasipanje bodova" sam mislio.

 

Bajern izjednaci na samom kraju poluvremena.

Link to comment

bajern se izvuko veceras. lose je sve ovo, jos su se povredili thiago i coman,ovaj drugi dobio bezveze udarac na samom kraju utakmice.

jeste bajern ziv zahvaljujuci losoj formi bvb u poslednje vreme ali mnogo veci problem od bodovnog zaostatka su igra i greske. neozbiljno za nivo ekipe bajerna.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...