Jump to content
IGNORED

Bundes Liga 18/19


John Coltrane

Recommended Posts

sutra jos 2 meca pa pauza od 18.1. bayern @ hoffe je otvaranje, jos jedno tesko gostovanje.

bvb u prvom prolecnom kolu ide @ leipzig

lomim se ko me najvise razocarao u prvom delu sezone. mozda vfb ipak. renshke je sastavio dobar tim ali korkut i weinzerl nisu uspeli da sloze ekipu. nesto se sramezljivo provlacilo da bi klinsman mogao da ih preuzme, to bi bilo zanimljivo.

naj utisak u prvom delu - bvb i bmg

ovi moji u poslednje vreme poceli da pobedjuju. igraju nekako ruzno ali pobede vs leipzig i ova danas su mozda pokazatelj kako dalje. niko jace utakmice igra sa 2 zadnja vezna, od kojih je jedan uvek kimmich a drugog menja u zavisnosti od povreda... videcemo da li pada neko pojacanje na zimu, iskreno ne verujem.

fortuna zasluzuje pohvale za 3 vezane pobede.

svi nasi igraci su odigrali odlicno. ne secam se kad smo ovoliko igraca imali u buli. meni uz jovica, grujic deluje najozbiljnije

mislim da su za ispadanje vidjeni 1 fcn i h96

Link to comment
  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • John Coltrane

    232

  • Strahan

    218

  • MiddleClass

    96

  • Grandilof

    74

Top Posters In This Topic

Posted Images

Elita menja trenera: Heiko Herlich OUT - Peter Bosh IN

 

Bajern se skupio i nije se desio neki veci raspad, i mislim da su pored tih -6 glavni kandidat za titulu. Voleo bih da uzme neko drugi (citaj BVB) ali sumnjam da ce izdrzati, ipak su punih mladih igraca i bice tu oscilacija (kao npr protiv Dizeldorfa)

Link to comment
On 23.12.2018. at 4:27, assignment said:

Elita menja trenera: Heiko Herlich OUT - Peter Bosh IN

 

Bajern se skupio i nije se desio neki veci raspad, i mislim da su pored tih -6 glavni kandidat za titulu. Voleo bih da uzme neko drugi (citaj BVB) ali sumnjam da ce izdrzati, ipak su punih mladih igraca i bice tu oscilacija (kao npr protiv Dizeldorfa)

Узеће Борусија, то је та сезона. Бунец ми је ове сезоне јако готиван. Скоро као Премијершип.

Link to comment
  • 2 weeks later...

BVB prodao Pulisica za 64 miliona, a prelazak u Celzi ne odmah, vec na kraju ove sezome.

 

Kazu da je Pulisicu decacki san da igra u PL i da nije bilo sanse da potpise nov ugovr...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...