Jump to content
IGNORED

Kipar


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

10 hours ago, Peter Fan said:

Jel bio ko tamo tokom jula I moze li se prezivjeti (vlaga/temperature) na plazi?

 

bio sam jula, vreme je bilo fenomenlano. temperatura peko dana oko 35, uvece je bas prijatno, vlaznost nije bila velika. prosle godine sam bio u avgustu i bilo je identicno. 

Link to comment
2 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

 

bio sam jula, vreme je bilo fenomenlano. temperatura peko dana oko 35, uvece je bas prijatno, vlaznost nije bila velika. prosle godine sam bio u avgustu i bilo je identicno. 

Oba puta na istom mjestu?

 

Inace, hvala na odgovoru!

Link to comment

ne, prvi put sam bio u aja napi, drugi put sam bio u turskom delu. zavisi sta volis, aja napa ima sve sto vole mladi. turski deo je odlican ako te to ne zanima i ako ides sa porodicom, tamo ne postoji nocni zivot. 

Link to comment

Idemo porodicno tako da nas nocni zivot previse ne zanima, ali ne bih bas ni u neko mrtvilo.

 

Ako odemo, bice zapad. sjevero/zapad. Paphos I okolina, ali 35C me plasi, pogotovo ako je vlaga. To imam I kuci :-)

Link to comment

plasilo je i mene, ali vreme je skroz ok, nocu je bas prijatno. 

 

u severnom kirpu smo bili u resortu koji je ogroman tako da nisam imao potrebu da izlazim odatle

Link to comment
22 hours ago, Кристофер Лумумбо said:

plasilo je i mene, ali vreme je skroz ok, nocu je bas prijatno. 

 

Bukirao sam avio-karte za Kipar sredinom jula. Ako se skuvam na vrucini, sustice te vlaska magija, samo da znas! :-)

Link to comment
  • 5 months later...

Kojote,

samo da sa zaljenjem izvjestim da smo usljed bolesti u familiji morali otkazati Kipar. Srecom, sve nam je refundirano izuzev Air Serbia koji nam je Rim - Beograd odbio refundirati, jer na ljekarskom nalazu nije bilo pecata. I kid you not.

 

Tako da Kipar ostaje zelja, a ti ako ides udri par slika

Link to comment

U redu je, hvala. Kad sam se vratio iz Japana, imali bas "close call".  Ali sad je OK, tako da nam je vec odobreno putovanje, ali jebiga propadose Srbija I Kipar. Nadamo se dogodine.

Link to comment
  • 5 months later...

Sta videti 4 dana na Kipru u februaru? Uletela mi neka rupa u poslu i mogu da izdvojim 4-5 dana krajem februara da pobegnem iz bg i ideja je da se ide u toplije krajeve. Zahvaljujuci wizzu karte do Larnake su bezobrazno jeftine, pa sam mislio da sa zenom iskoristim priliku.

 

Dakle, osim Larnake sta jos moze da se obidje za tako kratko vreme? Pafos recimo, Nikozija?

 

Koliko je zaebano voziti kontra stranom? Da se koncentrisem na bus/voz ili da iznajmim auto ? :D 

Edited by Milosh76
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...