Jump to content
IGNORED

Brod 19/20


renne

Recommended Posts

Umalo da sudija dosudi nepostojeći penal za Derbi. Sreća pa je pomoćnik ispravio. Nadam se da će da radi VARara na Vembliju u najskupljoj utakmici na svetu™.

Link to comment

Solidan Leeds. Deluje da je Bielsa rutinski rešio prvu utakmicu. Derby može mnogo bolje, ali toliko variraju u igri cele sezone da se ne može ništa prognozirati o tome na šta će da liči druga utakmica.

 

A sad plejof za čempionšip koji zvuči kao da je za PL

Sunderland - Portsmouth

Edited by Mercuzzio
Link to comment

pa šta je mislio Turčin, da može namerno da sruši igrača koji izlazi pred golmana i da se izvuče sa žutim, jer je van 16.  još podigao nogu dodatno, da mu slučajno ne pobegne

Link to comment

Pitanje da li je i zadnji igrač odbrane bio...

Revanš će biti zabavan. Sunderland favorit, Portsmouth poprilično divlja ekipa. Svašta može da bude.

 

Sutra 13:15, Lee Bowyer i Charlton protiv Doncaster-a.

Link to comment

pa zadnji, ostali su tu negde u lini sa njim sa strane, samo je golman iza

 

a i da nije, trebo je da ga izbaci samo zbog toga što je podigao nogu u vis da ga overi. treba da se očisti fudbal od takvih startova, ne može tako da se igra

 

 

Edited by levi
Link to comment

To za podizanje noge svakako.

Ali ovaj je toliko išao u levu stranu da pitanje da li bi i bila gol šansa. Obzirom šta se svira u engleskoj to je trebalo da bude žuti.

Link to comment

Lids ili derbi, skoro da ne znam za koga da navijam, oba tima su integralni deo istorije engleskog fudbala, ali ipak lids, nisu bili u premijeru 15 godina... 

Steta je jedino sto ce to villa da otrese u finalu ko god joj dodje. 

Takodje, vrlo mi je drago sto se sh united vratio, jos wed da udje ibice kao nekad... 

Link to comment
7 minutes ago, MocaVukotic said:

Lids ili derbi, skoro da ne znam za koga da navijam, oba tima su integralni deo istorije engleskog fudbala, ali ipak lids, nisu bili u premijeru 15 godina... 

Steta je jedino sto ce to villa da otrese u finalu ko god joj dodje. 

Takodje, vrlo mi je drago sto se sh united vratio, jos wed da udje ibice kao nekad... 

fali jos jedna godina, da se vrate ovi sto su sad u barazu + middle i ipswich. i forest, naravno :heart:

Edited by Majo
Link to comment

Nije neka steta, potrebna je Vila u PL, . nakupilo se dosta manjih klubova u PL. Bilo bi dobro da se vrati Vila a svake godine navijam i za povratak Lidsa i N. Foresta. Oba Sefilda su pozeljna i dobro je sto je 1 upao, od ostalih licno zelim i Sanderlend, Ipsvic, WBA i Derbi. 

Ne volim da udju Noric, Mboro, Reding, Bristol, Svonsi, Vigan, a svejedno mi za Stouk, Blekburn, Preston, Birmingem, Hal, QPR... 

Link to comment
  • Redoran changed the title to Brod 19/20
  • Hamlet Strašni featured and unfeatured this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...