Jump to content
IGNORED

Brod 19/20


renne

Recommended Posts

Gledao sam Viillu jedno 7-8 puta ove sezone i nijednom nisu bili ovako loši...niti je JG bio ovako loš. Ono što sam ja video od njega do ove utakmice me je nateralo da poverujem da je dečko fix za prelazak u neki TOP 6 PL klub na leto.

Link to comment
3 hours ago, Jean-Luc Picard said:

Gledao sam Viillu jedno 7-8 puta ove sezone i nijednom nisu bili ovako loši...niti je JG bio ovako loš. Ono što sam ja video od njega do ove utakmice me je nateralo da poverujem da je dečko fix za prelazak u neki TOP 6 PL klub na leto.

 

Isto... Čini mi se da je Vila mnogo kalkulisala posle pobede u prvoj utakmici. Grealish je jedini PL materijal u tom timu i WBA ga je totalno neutralisala. Abraham je delovao odsečen. El Ghazi neupotrebljiv. Jedino Hourihane što je pokušavao iz daljine. Da Brunt nije dobio crveni svašta bi bilo. Da ne pominjem idiotluk Gayle-a u prvoj utakmici.

U finalu će tek Vila biti oprezna a to i Bielsa pa čak i Lampard mogu da iskoriste veoma lako.

Link to comment
1 hour ago, MocaVukotic said:

Dugacka je sezona jbt, oni igraju 46 tekmi samo u ligi, polako covece, videcemo sta ce biti u finalu

 

OK, samo kazem :sleep:

Link to comment

Grealish je baš kao nacrtana kupovina za Tot'nam, ne znam zašto se toliko dugo nećkaju i jedni i drugi. Niko drugi iz vrha verovatno neće ni biti zainteresovan, jedino Spursi još hoće koliko toliko da se bakću sa time da razvijaju domaće anti/talente

 

 

Edited by levi
Link to comment

Ja nešto ne verujem da će Daniel Levy da plati 30+ miliona za igrača koji još uvek treba da pokaže da može da igra na vrhunskom nivou. Zaha je u njegovim godinama maltene sam uveo Kristal Palas u PL. Prenapumpana je cena za Griliša.

Link to comment
  • Redoran changed the title to Brod 19/20
  • Hamlet Strašni featured and unfeatured this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...